Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam el otthon?

Hogyan mondjam el otthon?

Figyelt kérdés

A barátommal már szakítottunk 1 hónapja. 1 évet voltunk együtt. és lefeküdtünk egymással (mind2en 15 évesek voltunk). már 10 hónapja jártunk, amikor megtörtént, nem bántuk meg, és nagyon jó volt. de úgy gondolom, szüleimnek se ártana tudni róla, és nem akarom, hogy nőgyógyásznál derüljön ki anyukám számára...

szóval, tippek, hogy hogyan mondhatnám el neki??? ti hogy mondtátok el otthon???

köszi :) 15/L


2011. máj. 18. 16:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy?
2011. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
DEHOGY!!! csak el szeretném mondani, hogy tudjon róla, legalább anyukám, hogy már nem vagyok szűz...
2011. máj. 18. 16:44
 3/22 anonim válasza:
100%
Hát mindenképpen el kell mondanod. Szerintem mindenképpen az igazat mond. :) Nem lesz ezzel gond .
2011. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
miwek elmondani? a nőgyogyász se mondhatja el mert akkor beperelheted:az orvosi titoktartás megszegéséért.
2011. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem mondhatja el. de mégis jó lenne, ha tudná. nem akarom, hogy majd pl. 16 évesen a következő barátommal le akarunk feküdni, mire majd jön az, hogy "hát igazából ez már nem az a fajta 'nagy cucc' mert már az elsőn túl vagyok..." mert akkor már gáz lenne így elmondani.
2011. máj. 18. 16:51
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell cseszegetni a kérdezőt? végre egy értelmes tini, aki legalább beavatná az anyukáját. Jól is teszi, mert, ha bármi balul sül el, akkor amíg nincs 18 a szülő felelőssége...

A kérdésre meg, milyen típusú anyukád? Te ismered őt, de szerintem csinálj valami meglepit, mondjuk sütit, és úgy üljetek le beszélgetni, mond el neki, hogy szeretnéd, ha megbízna benned, és te szeretnél neki mindent elmondani, hogy megbeszélhessétek a dolgokat és számíthass a tanácsaira. Fényezd az egoját.:))) Aztán pedig mondd el, hogy szerettétek egymást, megtörtént.

2011. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
köszi :) ez jó ötlet. anyukám viszonylag laza, csak a fiút... hogy is mondjam, nem szerette, mert "kicsit" féltékeny volt. de remélem megérti :)
2011. máj. 18. 17:13
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondtam el anyámnak, ez nem egy olyan dolog volt, amiről konkrétan tudni akart, ellenben tudta. Mindig tudják, csak a kis tini fejünkkel hisszük h most jöttek a falvédőről és nem tudják. Hidd el tudja! V legalábbis sejti.

22/L

2011. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
ühm lehet sejti. mert azért... barátommal látszott rajtunk, hogy szeretjük egymást mindenhogyan :DD
2011. máj. 18. 17:24
 10/22 anonim válasza:
73%

Gondolom már megjött neked,15 vagy szóval...:)

Ha azt megtudtátok beszélni és abban segített,akkor ebben is fog nyugi!

A beszélgetős sütis ötlet jó,de nem úgy hogy a másik szobába küldöd aput meg a tesót/tesókat....:D Mert tuti anyudat fogják faggatni....de mondd meg anyukádnak hogy lehetőleg ne a barátnőjéhez vagy apuhoz szaladjon a "hírrel"...Maradjon az ő titka...És a tiéd :)

2011. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!