Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25F vagyok és szűz, miből...

25F vagyok és szűz, miből maradtam ki?

Figyelt kérdés
Soha nem szeretkeztem, soha nem csókolóztam, soha nem volt senkim, soha nem randiztam, soha nem sétáltam kéz a kézben, soha nem ölelkeztem.
2011. ápr. 24. 21:00
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
koccolj le a recskáról meg a wowról!kapd fel a partysapót,spricceld magadra a lacoste parfümériát,húzd fel az old school vanst,jaaa és a legfontosabb ,nézd meg legalább háromszor a prodigy-smack my bitch up c. klipet és gooo night!!!!;)
2011. máj. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Hát, én mégcsak 16 vok, de már most sejtem hogy velemis ez lesz. :D
2011. máj. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
ugyanaz rád is,mint a cimbidre...
2011. máj. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Figyelj barátom sosem késő elkezdeni ismerkedni/barátkozni csak akart erőre és kitartásra van szükséged meg persze egy kis önbizalomra, de az jönni is fog magától ha egyre több ismeretséget szerzel. Mert ha sok barátod van akkor könnyebben ismerkedhetsz új emberekkel akik között megtalálhatod azt a lányt akivel boldog lehetsz. Tény, hogy kimaradtál dolgokból, de semmi olyanból amit ne lehetne pótolni. Én is későn érő típus voltam de a gimiben elhatároztam, hogy más akarok lenni barátokat szerezni és barátnőt is nem jött össze rögtön, de sikerült. Neked is menni fog csak merd elkezdeni, először keress fel régi barátoka/ismerősöket nem olyan nehéz beszélgetni egy emberrel ott a zene, a filmek, a vicces sztorik vagy bármi amit kedvelsz és úgy érzed szívesen beszélgetnél, utánna már jönni fog a többi is bulik, barátok és végül a lányokkal is könnyebben tudsz ismerekdni/kommunikálni onnantól kezdve már magától menni fog minden.
2011. máj. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Persze, hogy felteszi magának a kérdést a lány, hogy ,,mit akar tőlem ez az alak?", és ha ő is ugyanazt akarja, akkor összejöhet valami. :)
2011. máj. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

pff szerintem belőlem is ilyen ember lesz de nem akarom.mondjuk tudok beszélgetni azért suliban csak mondjuk fiúkkal szoktam(lánnyal nsgyon ritkán) de a fiukkal is csak ilyen számítógépes-kockaságokról tudok.

példa: -Szia Dani

-Szevasz,képzeld már csak 5 nap és megjelenik a Crysis2(tudom hogy már megjelent de ez csak példa)XD

-te megfogod venni,mert én már előrerendeltem a limitált verziót amiben bónuszmappok vannak

-jaja,persze hogy megveszem majd Steam-en

na kb.ilyenekről.semmi lányokról!(mert fiú osztálytársaim nagy része otthonülős kocka,mondjuk énis de legalább el tudod a géptől szakadni bármikor,meg legalább jó tanuló vagyok. na szóval félek belőlem is ilyen lesz és az a rossz hogy gyermekkoromból sok időt elpazaroltam a GTA SA-val ,most wanted-al stb. olyan rossz:"( 14/F

2011. máj. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

22 éves férfi vagyok.


Nekem sem volt semmiféle kapcsolatom hölgyekkel. Igaz nem is volt alkalmam ismerkedni nagyon. Mégis hol? A diszkó igénytelen helynek számít, vagyis oda nem járok. Itthon vannak ismerőseim, noha nem is tartom velük annyira a kapcsolatot, mint mások a haverjaikkal. A mai hölgyek meglehetősen bunkók, és nagyon magasra teszik a mércét...


Önmagában ezzel nem lenne gond, de hülye felfogásuk van és tudom, hogy a huszonéves csajnak 30-as pasi kell. A nálam mondjuk max. 3 évvel idősebbek nem állnak szóba fiatalabbakkal, mert ugye az ciki manapság...


És még sorolhatnám.


Az a helyzet a leánykák könnyebb helyzetben vannak, mert biztos, hogy fog akadni egy ember, akivel leélhetik az életüket. Ellenben a férfiaknak még azért is küzdeni kell, hogy egyeltalán legyen valakijük. És ha a nők nem kérnek belőle egyedül maradunk a sírig.


A nők elküldik az ilyen úgy nevezet a média által titulált szerencsétlen legényeket...


Nézzük meg mii van itt a fórumon: 15 éves lány 30 éves hapsi akar, 20 éves nő szintén, a 20 évesnek nem jó ha fiatalabb, a 15 évesnek az kell, hogy eltartsa a 30 éves pasi és így tovább...


Mégis, hogy feleljünk meg az igényeiknek?


Nekem ezek lennének az igényeim: legyen egyszerű ám mégis elragadó személyiségű. És ne gondolkozzon úgy ahogy manapság a mai 18-19-25 éves leánykák... Akinek van esze az tudja, ezzel mit is akartam kifejezni. De ki-ki értelmezze saját maga szerint.

2011. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!