Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon szűz maradtam? (lenn...

Vajon szűz maradtam? (lenn bővebben)

Figyelt kérdés
Két nappal ezelőtt buliztunk, kicsit többet ittunk a kelleténél, és van egy olyan tag, akivel szoktam szórakozni. De jóval idősebb mint én. Elmentem vele a házába, és ott együtt voltunk. Nem tudom hogy szűz maradtam-e. Utána vettem észre hogy kicsit elvéreztem. Vajon megtörtént? Nem lehetséges az hogy csak megsérült a szűzhártyám? 15 éves vagyok, és tanácstalan, nem akartam hogy ez legyen. Tegnap ismét együtt voltunk, és picit megint elvéreztem, de nem volt teljesen behatolás... Vajon szűz vagyok?
2010. jan. 1. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kicsit elvéreztél?:D

ha megdugtak, akkor nem vagy szűz, ilyen egyszerű.

2010. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nem értem...2x voltál vele, és nem akartad hogy ez legyen..?? Mi van??Amúgy onnantól nem vagy szűz, amikor is behatol a férfi a hüvelyedbe.

15 évesen meg nem ezen kéne izélned...kicsit fiatalka vagy,nem?

2010. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"... nem akartam hogy ez legyen..." - de azért lelkesen megismételted (immáron józanon!).

mi lett volna, ha akarod, hogy "ez" legyen?

egyébként - ahogy az egyik válaszoló már megírta, - megdugtak, nem vagy már szűz.

2010. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva: Nem vagy már szűz, mert ment beléd egy pénisz. Fiatalka??? Szilveszterkor az ott lévő 15 évesek mind sz*pni akartak,mindegy kit csak legyen alapon...kezdem kicsit maradinak érezni magam igy 19 évesen hogy monogám kapcsolatba élek 2 éve...
2010. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szeretek szórakozni, bulizni a fiúval, de nem akartam lefeküdni, ennyi...de ha már megtörtént, mind1. ez van... csak fura erre gondolni, hogy nem vagyok már szűz...
2010. jan. 1. 20:17
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
hát én is furcsán éreztem volna magam 15 éves ribancként:)
2010. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 16 éves vagyok és 2 éve élek monogán kapcsolatban a barátommal...

Biztos,hogy nem maradtál szűz,hiszen azért véreztél,mert elszakadt a szűzhártyád.

Nem vagyok az egyéjszakás kalandok támogatója. Szereted te ezt a pasit? Miért fekszel le vele újra? Nem veszed észre,hogy ez nem szerelem?

2010. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
15 évesen mutogatod a csúnyádat fiúknak???? szégyejjed el magad! menj és gyónj meg!!!!
2010. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy szűz, de talán egy hozzád közel álló személlyel ( értsd: a barátoddal) kellett volna elveszteni a szüzességed. Szánalom.
2010. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
már bocsi, de ha nem akartad hogy megtörténjen, hogyhogy megtörtént? és 2 szer? xD én se tennék meg olyat amit NEM akarok:D
2010. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!