Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 éves szűz fiú vagyok miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves szűz fiú vagyok miről maradtam le idáig?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 09:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmiről nem maradtál le. Előbb utóbb Te is megtalálod majd a párodat.
2009. júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Semmiről, de ideje lenne belehúznod!:D
2009. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Már tök mindegy a lányok nem vesznek észre. Nem vagyok macho a nőknek meg csak az kell. Szóval ennyi.
2009. júl. 24. 09:49
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
nem igaz, hogy a nőknek csak az kell, sőt a legtöbb nőnek nem az kell.
2009. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Sok kellemetlenségről,fájdalomról maradtál le.
2009. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak magam tettem volna fel a kérdést. Volt már dolgom pár csajjal, és mindegyikkel csak egy hajszál hiányzott ahhoz, hogy lefeküdjünk..... komolyan mondom, nem értem a nőket...
2009. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nem minden nőnek a macho típusú férfi tetszik. Nekem ingább a " csúnyácska" férfiak a zsánerem!

És nem maradtál le semmiről, legfeljebb egy kis tini " bénázásról".


Ne görcsölj rajta, majd összejön a dolog. Biztosan észre fog venni téged egy helyes lány, akinek nem a külső a lényeg, hanem felfedezi benned az embert és hálás lesz hogy másnak még nem adtad oda magat!


Kitartás és nyugalom a sex megvár!

2009. júl. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
6%

A fenét kell a nőknek a normális pasi...

Minden nő macho-t akar csak valaki beéri a rosszabbal, mert nem jut mindegyiknek egy macho...

2009. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Miről maradtál le? Egyszerű: Semmiről! Én i szűz vagyok és 21 éves:)
2009. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

10:18

Túl negatív vagy. Nekem se macsó párom van, és imádom. :)

Sőt, van olyan lány ismerősöm, aki tök szép, minden pasinak ő kell (Már ez is hülyén hangzik, mi? Nem kell minden pasinak se ugyanaz.) és olyan kis furi barátja van. (bocs, ha valakibe tapostam, csak érzékeltetni akarom)


Fel a fejjel, interneten kezdj el ismerkedni, én is ott jöttem össze párommal! :) (persze, ha szeretnél valakit)

2009. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!