Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 éves szűz fiú vagyok miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves szűz fiú vagyok miről maradtam le idáig?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 09:36
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
100%
Én is 22 vagyok csak lány... szerintem nem maradtunk le semmiről..
2009. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáállásod pocsék, ezen változtass. Gondolod, hogy a negatív felfogásoddal fogsz kelleni a nőknek? Mert ez gátol meg egy kapcsolatban, nem az, hogy nem vagy macho.

Úgy érzed, lemaradtál valamiről?

2009. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Aids, nemibetegségek... :D


Semmiről sem maradtál le, inkább örülj, hogy fiatalon nem feküdtél le mindenkivel csak úgy szórakozásból. Később jó érzés lesz, hogy csak "életed szerelmével" tetted meg.


De ha nagyon zavar nem értem miért nem szedsz fel valakit, olyan nincs, hogy senkinek nem kellesz. Nem akarom elhinni.

Sokan nem buknak a machokra, szóval ez nem kifogás.

PL. nekem se jönnek be, csak haverként szeretem őket.


Hajrá, itt a nyár próbálkozz, nem kell siránkozni és akkor majd sikerül!

2009. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

23 éves voltam mikor megtörtént!

már azt hittem sosem fogok egy csajnak se kelleni de hirtelen a semmiből előkerült egy csaj és olyan egy évet adott nekem amit azóta sem tudott senki sem felülmúlni sajnos azóta már nem vagyunk együtt de hidd el nem vagy lemaradva a szerelem és a szex mindenkire rátalál

2009. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
menj el egy swinger bárba, ott mindenki mindenkivel csinálja, és ott elvesztheted a szüzességed ha annyira szeretnéd, ha meg nem annyira fontos, akkor tényleg várd meg az igazit. jönni fog nyugi. én is mikor dirkt kerestem lányokat sosem tudtam összeszedni, nem foglalkoztam senkivel éltem a életem, és azt vettem észre h lányok vesznek körül. minden felfogás kérdése.
2009. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
menj lányok társaságába és ismerkedj !!!!! ez fontos
2009. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Mint írtam NEM vesznek észre, tehát sokszor az sem érdekli Őket amit mondok nekik, mintha OTT SE LENNÉK!

2009. júl. 24. 11:57
 18/29 anonim ***** válasza:
26%
Semmiről, haver ! amúgyis minden nő qrva, szóval jól jártál.
2009. júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, már ne haragudj, de ha minden nő k.rva akkor anyád is.

(Kikérem magamnak, sok a ribanc, de vannak rendes csajok is. Most arról nem mi tehetünk, hogy neked csak a selejtek jutottak eddig. Én se mondom, hogy minden pasi mocskos disznó csak mert némelyik az.)

2009. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet h túl átlagos vagy? hát..ne légy az ..légy egyéniség..legyen hobbid ,olyan amit tényleg szívesen csinálsz..gitár ,bicó ,deszka ,akármi ,csak ne olyan amit a lányok unalmasnak tartanak..foci,pecázás modellezés és társaik..na ettőlminden ,,normális,,nő falnakmegy...én legalábbis ..órákig ücsörögni a parton csendben..vagy apró bizgentyűket ragasztgatni...rémes..szóval stílus ..és bátorság lesz még barátnőd ,csak arra vár hogy kitűnj a többiek közül ..ez így müxik ,és így is van jól,hisz mindenkinek más tetszik,külső ,magatartás,szem ,haj,apropó tudod milyen sok lánynak tetszik a hosszú haj ,mármint hosszúhajú fiú,a nőies nők odavannak érte..ez őskori fétisizmus...szép haj..erős egészséges ember...sámsonról már ne is beszéljünk
2009. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!