Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megismernél egy jóképű 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismernél egy jóképű 20 éves fiút aki azt mondja hogy még szűz akkor elhinnéd neki?

Figyelt kérdés

Szóba hoznád hogy mióta nincs barátnője, mennyi volt eddig és erre azt mondaná hogy még nem is volt barátnője. Tovább vinnéd a dolgot és odáig jutnál el hogy megtudod hogy szűz.

Elhinnéd neki? azt hinnéd hogy hülyéskedik vagy hogy ezzel akar kábítani?


2011. ápr. 2. 08:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
elhinném, de nem jönnék vele össze
2011. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy valakit is el lehetne kábítani azzal, hogy te még szűz vagy. Szóval elhinném, miért is ne. Az már máson múlik, hogy össze is jönnénk.
2011. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Ha egy fiú jóképű, akkor nem lehet 20 évesen szűz, és kellett h legyen már bnője. Max akkor nem, ha nagyon nagy balf@sz.
2011. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok, mint akiről a kérdés szól. Attól, hogy még nem volt senki az életemben, attól nem érzem magam balf@sznak. Szimplán elvoltam a saját magam dolgaival és most eszméltem erre, hogy lehet hogy kellene valamit kezdeni. Későn érő típusnak mondanám magam. Hozzátenném külsőmmel semmi gond:)
2011. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Elhinném, én mindjárt 21 leszek és még szűz, pedig sokan nem hinnék rólam szerintem, nem tartom magam rondának.

20/L

2011. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Csak úgy árad belőletek az a híres női érzelemskála. Kár, hogy egy kőben több jóérzés van manapság, mint a nők többségében.
2011. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi oka lenne hazudni?


Barátom is 21 volt mikor megismertem és szűz volt még.

Csodálkoztam is, mert nagyon jól néz ki. :)

2011. ápr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

20 évesen én is szűz voltam.

Elárulom: A legtöbb 20 éves srác szűz.

2011. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Én 20 vagyok és szűz. Miért tagadnám le? Semmi kivetnivalót nem látok benne. Akinek nem tetszik, így járt.

Manapság nem túl menő azt mondani, hogy szűz vagy még. Ergó ha hazudik, akkor van más takargatnivalója is, vagy szégyelli, hogy szűz. De alapvetően szerintem az ilyen kijelentések többsége igaz...

2011. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
a 20éves fiúk többsége szűz,legalábbis a normálisaké.
2011. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!