Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nem túl jóképű, félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem túl jóképű, félénk, szűz srácba is beleszerethet egy nő?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:

persze! velem is történt már ilyen...

ő is azért szerettem aki!!

nálam a külső nem annyira számit...

2009. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Brit tudósok kimutatták, hogy ez képtelenség, külön érzékszerv van a nőkben, ami érzékeli az ilyen egyedeket és tudat alatti undort kelt bennük.


Komolyra fordítva úgy biztos nem fog senki beléd szeretni, hogy anonim fórumokon próbálsz anonim emberektől önbizalomnövelést gyűjteni...

2009. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem sem. főleg attól függ mennyi idős vagy.


:D amúgy nyugi semmi akadálya.

2009. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Önbizalmat honnan szerezzek? Vegyek a Tesco-ban?

Mert tényleg nem tudom, hogyan tegyek szert önbizalomra.

2009. nov. 28. 14:56
 5/10 anonim ***** válasza:
nem túl jóképű..kinek mi a jóképű..lehet, hogy pont egy nagyon szép csajnak tetszenél esetleg a különleges arcod miatt. félénk. többféle szintek vannak..az élet összes területén egy lúzer vagy (amit nem hiszek), vagy csak nem vagy olyan nagydumás, minden lében kanál srác..nem mindegy. szűz..legalább nem kell félni, hogy összeszedtél valamit.
2009. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nehezen.
2009. nov. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Magyarul sehogy. Akkor vége ennyi volt Neki kell törökednem barátnőre.
2009. nov. 28. 15:27
 8/10 A kérdező kommentje:
* nem kell törekednem
2009. nov. 28. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem? Engem például elég jó nőnek tartanak, de a partnereim sosem voltak jóképűek. Tényleg a belső értékeik miatt szerettem őket. Igen, van ilyen. Sőt, szerintem hosszú távon csak így működhet.
2009. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen.

A szerelem sok mindenből jöhet. Ebből (férfinál főleg) csak sokadrangú a szépség. Az önbizalom már többet számítana - azt pedig meg lehet szerezni.

2009. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!