Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megismernél egy jóképű 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismernél egy jóképű 20 éves fiút aki azt mondja hogy még szűz akkor elhinnéd neki?

Figyelt kérdés

Szóba hoznád hogy mióta nincs barátnője, mennyi volt eddig és erre azt mondaná hogy még nem is volt barátnője. Tovább vinnéd a dolgot és odáig jutnál el hogy megtudod hogy szűz.

Elhinnéd neki? azt hinnéd hogy hülyéskedik vagy hogy ezzel akar kábítani?


2011. ápr. 2. 08:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az utolsóban van vmi igazság. Most, hogy bekerültem az egyetemre rengeteg töknormális, helyes 20 éves pasival találkozom akik még nem voltak lánnyal, és igen, én összejönnék velük. 20/L.
2011. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ilyen lányt szeretnék én találni:( de elég kevés az ilyen.
2011. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Olvastam 1 ujsagban h a legtobb pasi egymas kozt hazudik h ennyi meg annyi csajjal volt,szoval a 10bol 9 fiucska biztos h hazudik csak azert h ne h benanak nezzek...en az ex pasimrol azt hittem h hu de mennyi csajjal lehetett es am 23 evesen kiderult rola amikor megismerkedtunk h =/ meg nem volt senkivel :P ugy h konnyen lehet h igazat mond :*
2011. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
szerintem lehet, én elhinném (lehet csak azért mert néha túl naiv vagyok :S) ha igaz akkor sztem azért lehet mert így nevelték vagy tartogatja magát az igazinak ebből következően művész lelek lehet (nem biztos)
2011. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, elhinném. Én is jól kinéző, 20 éves lány vagyok.
2011. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!