Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tudnék jól átesni az...

Hogy tudnék jól átesni az első sexen? 24 éves szűz srác vagyok. Mit csináljak? Az idő ketyeg. Mennyire késtem el? Miből maradtam ki?

Figyelt kérdés

Sose voltam szerelmes és senki iránt sem éreztem még semmit.A korombeliekkel ill.a fiatalabak nem fog össszejönni,az idősebbek sem szeretnének tanítani.

Tudom ha nem barátnővel teszem és csak úgy beleugrok az nem a legjobb és később talán bánhatom,de valahogy muszály lenne,mert később még nehezebb lesz.Meglehetősen gátlásos vagyok.Haza se vinnék senkit,hogy Ő az.


2008. szept. 11. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Szerintem picit tényleg késésben vagy, de nem gond hiszen sosem attól függ mikor veszted el, hogy mások mikor szokták, hanem, hogy a partnered mikor szeretné. Amugy én 18 éves vagyok és még szüz. Nekem csak az számít, hogy a párom mikor szeretné. Amugy meg nem minden a szeretkezés...Hameg sex kell csak meny le vmi discoba szedj fel valakit aki eleget ivott, najó nem ez szélsőséges péda:D,de mondjuk az erkölcsi rendedtől függ. Én személy szerint kívánom, hogy minnél hamarabb találj valakit akit szeretni fogsz és áteshetsz rajta. Ha pedig igazán szereted nem fog gondot okozni, hogy bemutasd otthon. Muszáj pontos-jé amugy:D és fiatalabbak buknak az idősebbekre.
2008. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Amugy így hogy 24 éves vagy nem biztos hogy csak az idősebb korosztály fog tanítani. Szerintem keress egy lányt, járj vele, be se kell mutatnod őt és feküdj le vele. Szerintem lecsúsztál a tiniszex idejéről, meg a részeg egyéjszakások első harmadáról, de Te életed. A szexhez nem kell érezelem.
2008. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Üdv


Te 18 évesen összejönnél egy 24 éves szűzzel?Nem tartanád gáznak?

Pont aza része nem fog összejönni,hogy felszedjek valakit akár a dicoban amikor már részeg.

Tisztában avgyok azzal,hogy egy 18 éves fiú nehezebben jön össze egy 18 éves lánnyal,mint egy idősebb csak nekem ilyenkor már tudnom kellene egy s mást.

Lehet,hogy én csinálok elefántot belőle,de nem számít,hogy milyen az első? Ha csak úgy érzelemk nélkül beleugrok egy egyéjszakásba ?

2008. szept. 12. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy lekésve semmiről, még ráérsz:) Én is szűz vagyok (21 éves srác) és még senki iránt nem éreztem nagy szerelmet. De nem érzem h le lennék maradva, de már nekem se ártana 1 bnő...:)

üdv

2008. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tomi, te vagy az?
2008. szept. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem Tomi vagyok.
2008. szept. 17. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó vagyok. Szerintem nem gáz 10 év korkülömbség megengedhető 18évtől felfelé. (ugyértem egy 18 éves 28 al még oké, de ez alatt nem pl 17-27) Persze ez csak az én erkölcsi rendem én és a párom között 3 év van. Mindennek a lényege, hogy csinálj ugy mintha már megszokott lenne improvizálj, élj! Amit meg nemtudsz arról olvass. Ezért van ez az oldal is. Sok szerencsét;)
2008. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!