Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25F vagyok és szűz, miből...

25F vagyok és szűz, miből maradtam ki?

Figyelt kérdés
Soha nem szeretkeztem, soha nem csókolóztam, soha nem volt senkim, soha nem randiztam, soha nem sétáltam kéz a kézben, soha nem ölelkeztem.
2011. ápr. 24. 21:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elmondani, millió nevetés, szenvedélyes érzés, mámoros csókok, könny és bánat, csalódás, újra mosoly stb...csak átélni lehet ezeket. :) Nem minden pillanat volt szép, de legalább nem uncsi az élet.
2011. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem is, csak én lány vagyok és 5 évvel fiatalabb.
2011. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De azért remélem még nem vagyok lemaradva, be tudom pótolni, ugye?
2011. ápr. 24. 21:08
 4/27 anonim ***** válasza:

Persze,hogy betudod pótolni. 25 éves vagy, fiatal vagy még!

Simán belehet pótolni úgy,hogy nem vesztegetsz el semmit.

Amúgy én is ilyen vagyok csak 6 évvel fiatalabb és lány.

2011. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
De én ezt fiatal lányokkal akarom bepótolni, nem velem egykorúakkal :S
2011. ápr. 24. 21:11
 6/27 anonim ***** válasza:

Az igen, hogy bírjátok?Nem is a szex, hanem az ölelés, együtt alvás átölelve, csókok, megfogni a kezét, enélkül én nem tudnék élni:)

Nem vagy lemaradva kérdező, és te sem 20/L még bőven be lehet pótolni, nem olyan nehéz, ismerkedni kell sokat.

21f

2011. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

"Az igen, hogy bírjátok?Nem is a szex, hanem az ölelés, együtt alvás átölelve, csókok, megfogni a kezét, enélkül én nem tudnék élni:)"


Nekem is pont ez hiányzik, már sok év óta. Ezért is bánt annyira, amikor azt feltételezik hogy a "pasikat csak a szex érdekli". Ha csak az érdekelne már rég elmentem volna egy ribihez...

2011. ápr. 24. 21:15
 8/27 anonim ***** válasza:
35%

hát hallod nem irigyellek. nekem csak a szex hiányzik sz általad felsoroltakból, de én már ettől kezdek kilenni:S(köcsög média már nekem is kezdi átmosni az agyamat úgy látszik:D)

egyébként nagyon sok jó dologról maradtál ki EGYELŐRE. pótolható, de ha belevágsz lehet h párszor megstukkolod a falat h baaadzmeeg én állat mit hagytam ki még ,,srác'' koromban, én azt mondom vágj bele

19F

2011. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó válaszoló, csak bebizonyította, hogy mennyire szánalmas.


Kedves kérdezö, van ez így. Nem szentírása, hogy mindenkinek sikerüljön a dolog 18 éves korára.

Az ölelés és egyebek csak annak hiányzik, aki tapasztalta már a jelenlétét.


Komolyan mondom sokszor sírva tudnék fakadni az idióta embereken, mert sokan nem gondolkodnak mielött mondanak valamit.

2011. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%
mi lehet az oka, hogy még egy barátnőd sem volt? nem jártál társaságban? még be lehet pótolni, de ha van valami hibád, amiért mondjuk nem volt eddig, akkor először azt kell orvosolni,ha pedig nincs, akkor pedig mozdulj ki és ismerkedj:)
2011. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!