Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25F vagyok és szűz, miből...

25F vagyok és szűz, miből maradtam ki?

Figyelt kérdés
Soha nem szeretkeztem, soha nem csókolóztam, soha nem volt senkim, soha nem randiztam, soha nem sétáltam kéz a kézben, soha nem ölelkeztem.
2011. ápr. 24. 21:00
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ami a külsőmet illeti, magas vagyok és nagyon nagyon vékony. Ezen kívül gyenge vagyok kommunikációban, nem tudok idegen emberekkel egy élvezetes beszélgetést lefolytatni.
2011. ápr. 24. 21:36
 12/27 anonim válasza:
63%
Egy párkapcsolat sokmindenre megtanit akár jó, akár nemjó. Elfogadás, együtélés..stb. Az elmulasztott éveket pedig átélni mégegyszer nem tudod. Ezeket az érzéseket fiatalon megtapasztalni teljesen más mint felnőttként. Hány lehetőség, mennyi tapasztalat és még sorolhatnám. Nem ovlastam el a két oldalnyi kommentet biztos volt oka vagy ilyesmi hogy ez így alakult, de én csak elmondtam amit gondolok.
2011. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
marha sok jóból:D
2011. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
100%

21:29-es vagyok:)

akkor meg nem jártál eleget társaságban, nézd..a aproblémák azért vannak, hogy legyőzzük őket, ha nem megy a kommunikáció, akkor is megkellett próbálni, nemhiszem el, hogy nem találtál volna olyan embert, akivel eltudtál volna kommunikálni, biztosan találtál volna, minimum egyet, többett kellett volna társaságba járnod, vagy legalább a suliban többet kommunkálnod, mert ezt másnak is mondom tanulságnak, különben ez a vége. Ha eddig nem tetted, hát most mozdulj ki. :)

2011. ápr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%

ha nem kezded el egyedül fox megdögleni... mars ismerkedni, neten is meg élőbe is most csak ez lebegjen a szemeid előtt!!

17 éves vagyok én is most kezdem kb... harcolni kell különben semmi se lesz, eddig mi a rákot csináltál??:S

Uncsitesóim is 22 22 28 senkijük se volt, szegyének:S

De még semmi sincs veszve. Mondjuk nekem se volt még senki majd most lesz csak azért is most megjött az önbizalmam!!

2011. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Némi önbizalom, kezdeményezés, a megfelelő társaság megtalálása... udvariasság, odaadás, optimizmus, gyengédség... Ha ezek mind megvannak, akkor menni fog az... csak bátran! Senki enm fog az öledbe repülni szó nélkül... És nem tudod, mit hagysz ki, nagy-nagyon-nagyon jó! 17/F
2011. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Bepótolhatnánk az elveszett éveket ;). Ugyanebben a helyzetben vagyok én is.


19/l

2011. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jópár csalódást megúsztál, de egyre könyebb szerintem ismerkedni a mai világban. Nekem van barátnőm, de régen rám sem néztek. Kipróbáltam és 10ből 6x szinte farkasszemet néztem a lányokkal. Volt aki még el is mosolyodott. Nem nagy dolog, de annak akinek senkije se volt eddig, akkor óriási. Próbálj, szemezni hosszabb rövidebb ideig 1-1 lánnyal, utcán, buszon, metrón, postán, suliban, ahol tudsz. Ez az első lépés legtöbbször és a viszonzás is fontos. Ne erőltesd, vannak csak előre nézek típusú lányok (többség), ők nem nyitottak az ilyesmire.
2011. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nem úgy vannak vele a lányok, hogy "mit akar tőlem ez az alak?"?
2011. máj. 2. 23:00
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy jópár csalódást megúsztál, de egyre könyebb szerintem ismerkedni a mai világban."


Daniel, ez tényleg komoly? Én úgy vettem észre, mintha sok lány inkább falat építene maga köré és egyre nehezebben engednének magukhoz közel bárkit is.

2011. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!