Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » HOGY FEKÜDJEK LE VELE?

HOGY FEKÜDJEK LE VELE?

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves fiu vagyok. Van egy barátnőm több mint 1 éve nagyon szeretjük egymást és mind 2en ugy gondoljuk, h eljött az ideje annak hogy lefeküdjünk. A barátnőm még szűz én már nem de még is félek mert jobban szeretem az életemnél és nem tudom h kezdjek ugy hozzá h ne okozak neki fájdalmat és minnél jobban bbelegyen izgulva... Orálisan probálkozzam vagy még is kérlek pontosan irjátok le KÖSZÖNÖM ELŐRE
2011. febr. 2. 00:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
13:33-asnak üzenem nem soká töltjük a 17 -et és am tényleg nem is érdekel h leszop v sem de am nem ez volt a kérdésem eltávolodtunk a témátol kicsit...
2011. febr. 2. 15:08
 12/20 Turbocharger ***** válasza:
93%
13:33 egyett ertek veled teljesen F/18
2011. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
Csak tudnám miért rontotok ajtóstul a házba. Először, akár hónapokig nyali-fali kézzel szájjal, és amikor már ilyen módon a mennyekbe repítitek egymást akkor jöhet a következő lépés. Nem értem miért akartok dugni, amikor még az előjátékkal sem vagytok tisztában.
2011. febr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó:

Ez viszont eléggé elrontja az egésznek a varázsát. Én ebbe a hibába estem, amikor elvesztettem a szüzességem. Mivel ekkorra már aktív (orális) szexuális életünk volt, a szüzességünk elvesztése lényegében csak annyiban merült ki, hogy máshova dugtuk ezentúl. Nem jó a túlzott fokozatosság sem szerintem. Bár annyiból előny volt, hogy akkorra már tökéletesen tudtuk, hogy mi a jó a másiknak.

2011. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
94%

ha nem akar szopni és te arra kényszerited akkor rögtön nem fogja élvezni..-.- ha megakarja tenni akkor megteszi .. de ha ezzel frusztrálod akk nem tudom hogy tudna ellazulni..-.-

misszionárius pózban csináljátok mert úgy nem fáj annyira

2011. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
hát semmiképp ne parázz..mert megérzi és rá is átragad...
2011. febr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
26%
Te kinyalod őt ő viszont nem hajlandó leszopni téged? Az én barátnőm rosszul érezte magát eleinte hogy csak én kényeztetem őt orálisan de nem merte még mert félt hogy elrontja. Ha rám hallgatsz akkor próbáld meg úgy rávenni hogy első lépésként megmosod előtte az elég sokat segit, és mondjuk bekened csokival vagy tejszinhabbal és megkéred hogy segitsen :]
2011. febr. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
63%

Hallod ha gondolod én, csinálok neked egy hogyan feküdjünk le OKJ tanfolyamot 50 ezer forintért. Csak megírom a tankönyveket és összeállítom a tematikát! xD


Éljenek a fárasztó kérdések!!!!! :))))))))

2011. febr. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%
Inkább játssz a Matchboxaiddal!
2011. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
bujjatok már el fas.zcibálo gec.ik normálisdan kérdeztem elvégre azért vagyunk itt mitt kéne kérdezek ami normális? gec.i szo.pók azt h esetleg léteznek e ufok duguljatok el és csak rendes válaszokat kérek ;)
2011. febr. 5. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!