Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy fiu aki azt akkaja...

Van egy fiu aki azt akkaja hogy feküdjek le vele de nem merek és nem is járunk de nekem is tetszik és őneki is tetszem mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

"...de nem merek és nem is járunk..."

Te írtad. Szóval ne

2010. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
83%

Hány évesek vagytok? (Többit utána, ha válaszoltál)


De ha nem válaszolnál... :) Csak így, hogy "feküdjünk le" az milyen már egyébként is. Ez nem így megy. Simi, csók, aztán lassan rávezetni a lányt, hogy ... Na. Érted :P


Ha csak úgy lefekszel vele, utána úgy eldob, mint darab használtgumit, már bocs :(

2010. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre se! Mi az, hogy ő azt akarja??

Kerüld messzire az ilyet.

2010. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vuuuk ***** válasza:
81%

mivel szűz vagy(szüzesség rovatból gondolom), első alkalomra ne így csináld!

sztem...


25/F

2010. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Pusztán tetszés miatt tennéd?
2010. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
79%

hátha szűz vagy akkor neee...

de ha bejön és vágysz rá...akkor védekezz és igen..

2010. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Atyauristen!!!! Hat nem tudom,ha tetszik akkor baszasd szet magad! ne haragudj de nem tudom erre mi mast irhatnek. vagy mi elott elkezditek mond neki hogy mondja azt hogy mi akkor most JARUNK,igy nyugodt lelkiismerettel kezdodhet a dolog. Agyalagyult!
2010. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nem tudom mi van abban,hogy tetszik és nem hagyja ki...persze ha k@cs@g az illető és utána elmondja minden k....vának akkor neeee,akkor inkább nee...
2010. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Tedd azt amit érzel.Ha igazán szereted és felkészültél rá..akkor nincs mit habozni..ha kérdésed van:bettybaba0315@freemail.hu

bármivel kapcsolatosan válaszolok,ha esetleg cikinek tartasz kérdés nyugodtan írj..válaszolok..szia!

2010. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szóval van az a fiú, akinek tetszem és ő is tetszik nekem, és azt akarja, hogy feküdjek le vele, mert tetszem neki, de én nem merek, pedig nekem is tetszik, és én is bejövök neki, de nem járunk, csak le akar velem feküdni, de én nem merek................................... :-)
2010. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!