Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak? :/ Szűz vagyok,...

Mit csináljak? :/ Szűz vagyok, barátom sok lánnyal volt már. Akik sokkal tapasztaltabbak. Mi lesz, ha velem nem fogja élvezni a szexet? Vagy, ha nem tetszem neki ruha nélkül? Nem izgul fel, ilyesmik. Nagyon fog fájni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 21:50
 1/7 anonim válasza:
én is paráztam ezen, de élvezte is és tetszettem is neki uha nélkül (még ha nem is vagyok egy modell alkat) mert azt mondja úgy tetszem neki ahogy vagyok úgy vagyok tökéletes...ez valószínüleg az összes szerelmes így gondolja a párjáról szóval ne aggódj:) felizgulni fel fog attól nem kell tartanod mégis csak pasi :D és a fájdalom egyén függő nem iszonyúan fájt :/
2011. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szexiboj ***** válasza:
100%

Először is ne parázz. Ha kétségeid vannak, még nem vagy felkészülve rá. Ne azért veszítsd el,mert ő így akarja, majd jön az magától, ha elég érett leszel hozzá.

Ha nehezen engeded el magad, azt érezni fogja és magában keresi majd a hibát, ezért sem jó, ha félsz. Kissé önbizalom-hiányosnak tűnsz. Ha tetszel neki ruhában, akkor ruha nélkül is. :)

A felizguláshoz sokszor nem elég egy meztelen test, valami más is kell oda (érzéki előjáték, vagy valami más).

Nem tudom, hogy fájni fog-e, nem vagyok lány. :D

2011. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

én a párommal ugyanígy vagyok. sokkal tapasztaltabb és tapasztaltabb lányokkal volt már. nagy kincsnek tekint engem, mivel Ő volt nekem az első. ruha nélkül is egész biztos bejössz neki, hidd el. ;) ha meglátja a női idomokat a férfi, nehezen tud ellenállni. :D

mindenkinek változó, hogy fáj-e. én csak véreztem egy kicsit, nem fájt, mivel a legelső szeretkezés előtt ujjazott, kitágított már elég rendesen, innentől kezdve már simán ment. =)

2011. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szexiboj ***** válasza:
De ne a barátod kedvéért veszítsd el.
2011. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

nem miatta...én is szeretném már :)

csak hát a csajok akikkel volt...nem is érek a nyomukba :/

nincsenek nagy melleim...:/

amúgy vékony vagyok,nincs csúnya alakom

2011. júl. 28. 22:07
 6/7 szexiboj ***** válasza:

Csakhogy nem azok a lányok a barátnői ;) Ha jobb női voltak nálad, akkor nyilván nem véletlenül van veled és nem mással. :)

Nagyobb a mellük? Na és? Azt hiszed, egy pasinak csak a mellek számítanak? Egy éjszakára talán, de aki hosszabb távra tervez, annak semmiképp. Nekem pl. nem számít, ha nem nagy. :) Formás legyen, feszes. Az se gáz, ha nem. Nyilván nem a tested miatt van veled. De ha jó az alakod, az már jó. :)

2011. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jekyll-fan ***** válasza:

nem kell félni ;-)

én mindig mindentől félek, ehhez képest mikor már ott tartottunk barátommal, akkor már nem féltem, és nekem pl. annyira nem fájt (pedig nagyon alacsony a fájdalom-küszöböm, de nekem ez még tűrhető volt)

15/L

2011. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!