Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves lány vagyok és nem...

14 éves lány vagyok és nem tudom hogy le e feküdjek vele?

Figyelt kérdés
Én 14 éves vagyok a barátom 16 (én még szűz) ..(ő már nem)...régóta járunk...már sok szor pettingeltünk ..nagy a csábítás hogy lefeküdjek vele de fiatalnak tarom magam hozzá de azt is érzem hogy kész vagyok rá hogy le feküdjek vele..már sok barátom volt de eddig őt szerettem a legjobban úgymond ő az "igazi" ... szerintetek le feküdjek vele?...Mert ő is nagyon szeretné
2011. jan. 21. 19:05
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
túl fiatal vagy még. várj vele szerintem!!
2011. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem tudod biztosan, lefeküdj-e vele, addig véleményem szerint korai. Amikor biztossá válik az érzés, amikor már nem bírod magad türtőztetni, akkor jött el az ideje (persze megfelelő érzelmekkel társítva, nem pusztán vágyból).
2011. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hogy nekem hány "igazi" volt gyerekként...régi szép idők. Ha úgy érzed, akkor úgy is le fogsz vele feküdni, bárki bármit mond neked. szerintem.

Mondjuk igen, fúl fiatal vagy még, az tény. Én nem ajánlanám, mert lehet most tökre odavagy a fiúért, de ki tudja, hogy még meddig lesztek együtt...

2011. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%

"le e feküdjek vele"


Hova akarsz te lefeküdni ha írni sem tudsz normálisan?

2011. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

19:14 én sokkal finomabb célzást tettem:)


második

2011. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Várnod kéne még vele szerintem.Nem kell minden 14 évesnek elveszítenie és ha a fiú szeret akkor vár. És ha már megkérdezted akkor ne feküdj le vele.
2011. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Szerintem is varj. kerdezd meg magadtol hogy miert is akarsz lefekudni valakivel? az onbizalmad miatt? vagy valamit bizonyitani szeretnel akar onmagadnak?
2011. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

19: 28-nak!

hát először eszem be se jutott semi h miért is akarnám.. szerintem azért mert szeretem...de ..inkább nem fekszek le vele ..várok még legalább 2 évet vagy amikor már nagyon rég óta járunkk és ha már fel sem merül ez a kérdés

2011. jan. 21. 19:33
 9/23 anonim ***** válasza:
30%
Ne hallgass a sok álszent, irigy erkölcscsőszre. A 21. században egy 14 éves lány érett már a nemi életre. Ha szereted őt, feküdjetek le mielőbb. Jó dolog az. :)
2011. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:04!



Igazad van komám! Utána meg add neki szép sorjában a tanácsokat, ha felteszi a kérdést, hogy: "Lefeküdtem a pasimmal, nem védekeztünk/elszakadt az óvszer, terhes lehetek?" címszó alatt!


-.-

2011. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!