Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim 2 hét szünetet kért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim 2 hét szünetet kért, de már ma írt msnen, meg keresett telefonon. Most ez a szünet valójában mit jelenthet? Azt mondta pasizhatok is, csak ne feküdjek le senkivel. Ilyen esetben mit tennétek? 19/lány 7 hónapja járunk

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 23:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
talán őt kéne megkérdezned.
2010. márc. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

2 hét szünetet kért? Én úgy otthagynám, mint a sicc, velem ne szórakozzon senki, annál többre tartom magamat.


Pláne, hogy írod: pasizhatsz, csak ne feküdj le mással. Szóval nem is kapcsolatra kellesz neki, csak szexre.


Értelmes nő ebből mire következtet...?

2010. márc. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%

Én a helyedben adnék neki szünetet élete végéig,

szórakozzon az anyjával...

2010. márc. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem kurasd meg magad mindenkivel!!!!arra biztos felfigyel
2010. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a szünet az szünet. Mondd meg neki, h ha szünetet akar, akkor ne keressen tényleg! Ha meg nem, akkor miről beszélünk.
2010. márc. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem vált be az új nő, akit kinézett magának, aztán usgyi vissza hozzád. Ő mindent megtehet te csak ne k..rjál addig amíg ő eldönti melyik lesz neki a jobb. Pfujj!! Dobjad jó messzire!!!
2010. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"de már ma írt msnen, meg keresett telefonon"

mit írt?

2010. márc. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Bakker én meg még őt védem és szeretem! Lehet hogy igazatok van... bár azt mondta hogy ő sem csajozik.de akk minek szünet?
2010. márc. 4. 00:08
 9/23 A kérdező kommentje:
msnen írta h mi újság velem? meg ugy beszélgettünk mint mikor jártunk. még a becenevemet is használta meg kedveskedett..abszolut nem értem..
2010. márc. 4. 00:09
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek vagy még, cica, azért nem érted. Játszik veled. ha 10 évvel több tapasztalatod lenne, akkor nem hagynád, hogy az orrodnál meg az érzelmeidnél fogva vezessenek, te meg úgy táncolj, ahogy ő fütyül.


Lehetne benned több tartás. A pasi gyakorlatilag azt csinál veled, amit akar. jelenleg épp talomban tart, arra az esetre, ha valakiJmás nem jönne be neki. te meg elég buta és tapasztalatlan vagy hozzá, hogy ezt könnyűszerrel megcsinálhassa veled.


Lehet, hogy te szereted őt, de hidd el, ez abszolút nem jelent semmit. Pár év múlva majd megtudod, amikor már a harmadik pasid dob téged, és te nem érted, hogy azért, mert TE rosszul választottál...

2010. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!