Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim 2 hét szünetet kért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim 2 hét szünetet kért, de már ma írt msnen, meg keresett telefonon. Most ez a szünet valójában mit jelenthet? Azt mondta pasizhatok is, csak ne feküdjek le senkivel. Ilyen esetben mit tennétek? 19/lány 7 hónapja járunk

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 23:38
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. Sajnos tényleg szakított velem, egyik napról a másikra, most eléggé kivagyok de próbálom a jó oldalát nézni, végülis inkább hamarabb derüljön ki az ilyen dolog mint később.
2010. márc. 7. 23:01
 22/23 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel kicsi lány!


Rendezd magadban ezt a kapcsoaltot. Gondold végig, hogy mi volt jó benne és mi volt rossz. Ha esetleg olyat találsz amiben hibáztál, akkor azt vésd az eszedbe és többet ne kövesd el. Ha pedig olyan dolgot találsz, amiben a párod volt hibás vagy Tőled teljesen eltérő, akkor ezt a jövőre nézve szintén érdemes megjegyezni és elkerülni.

Az idő majd rendezi a sebeket. Gyorsíthatsz rajta, ha foglalkozol a szakítással a volt kapcsolatoddal és a jobb barátaiddal beszélgetsz róla. Könyebben elszáll a haragod, a csalódásérzeted.

2010. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! Nagyon jól megy az ,,elfelejtése". Annyira hogy már azon gondolkoztam hogy talán már én sem voltam belé szerelmes, csak valami miatt ragaszkodtam hozzá. üdv
2010. márc. 10. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!