Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim 2 hét szünetet kért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim 2 hét szünetet kért, de már ma írt msnen, meg keresett telefonon. Most ez a szünet valójában mit jelenthet? Azt mondta pasizhatok is, csak ne feküdjek le senkivel. Ilyen esetben mit tennétek? 19/lány 7 hónapja járunk

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 23:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
de most ez olyan hihetetlennek tűnik amiket mondtok... :( De hát azt mondta hogy nem fog csajozni.. lehet h én naiv vok, de én télleg szívből szeretem. Most írtam neki egy smst h hivjon fel reggel és akkor hagyjuk abba ezt a hülyeséget. vagy járjunk vagy ne..mert én már ezt nem birom,,
2010. márc. 4. 00:22
 12/23 A kérdező kommentje:
de most az h szünet feltétlenül azt jelenti hogy nem szeret már meg hogy szórakozik velem...hallottam pár embertől h jól is elsülhet ez a dolog...de sajnos most nem vagyok ebben biztos...félek
2010. márc. 4. 00:24
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szünet nagyon gáz fogalom párkapcsolatban. Ha valakinek van esze, és tényleg besokall valamitől akkor kérjen időt, de biztosítsa a másikat arról hogy szereti, csak most ezmegeza baja van és kész, ez előfordulhat.

Ez a szünet kérés önző dolog párodtól. Függelékben tart téged, miközben lehet ő azt csinál amit akar. Ha valamelyikőtök megtudná a másikról hogy ebben a bizonyos szünetben a másik már csókolózott mással, már épp elég ahhoz hogy belerondítson a kapcsolatotokba. jáájjjhh.

Első sorban a saját érdekeidre gondolj, mert az nem megoldás ha később esetleg félévente szabit akar kivenni. Ha szeret mondja meg, és legyen veled normálisan.

2010. márc. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes vagy. Nagyon szerelmes vagy. És nagyon akarod ezt a pasit. Nincs ezzel semmi baj.


Viszont ez az érzelem teljesen elvakít és a józan eszed megszűnik működni.


Egyszer azt mondta egy okos ember, hogy ha a józan eszed elhagy, akkor menj utána. :-) Teljesen igazat adok neki.


Nézd, én már 33 éves vagyok, nem egy pasin estem túl. Sok sebet szereztem, némelyeket pont ilyen helyzetben, amilyenben most te vagy. A mai eszemmel már nem követném el ezeket a hibákat, nem aláznám meg magamat annyira, de akkor, nekem nem volt, aki megmondja, hogy "vigyázz, mert hülyeség, amit csinálsz".


Én most úgy mondom neked, mintha a lányomnak mondanám: nem számít, hogy egy pasi milyen sms-t ír, mit gépel be msn-en, hogy néz rád, szerinted mire gondol, mit jelent, hogy ma a piros sapkáját vette fel stb. Az számít, amit megtesz és amit kimond. Egy valamirevaló FÉRFI tisztességes, azt teszi, amit gondol, kezdeményező, kiszámítható és megbízható. Egy normális nő meg hagyja, hogy a férfi tényleg férfi lehessen mellette, és nem kajtat a férfi után, nem kezdeményez, ugyanakkor nem hagyja magát kihasználni sem, és nem adja magát olcsón.


Fiatal vagy még és NAGYON tapasztalatlan. Valószínűleg hinni fogsz ennek a pasinak és visszamész hozzá, ha hív. Eltöltesz vele még pár évet, és akkor fog végleg dobni, mert hogy nem egy hűséges fajta, az teljesen egyértelmű. Akkor majd eszedbe fog jutni, hogy mi itt már most megmondtuk neked. De ha neked jobb a saját károdon tanulni, úgy is jó. Csak fájdalmasabb lesz, séletre szóló sérüléseket szerezhetsz be, és éveket pazarolhatsz egy olyan emberre, aki abszolút nem érdemli meg. Nem ő az egyetlen hímnemű humanoid Magyarországon. Nála sokkal jobbat is kifoghatsz, HA BECSÜLÖD MAGADAT VALAMIRE.

2010. márc. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Előző: Miért nem kezdeményez egy nő???
2010. márc. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez nem is szünet, elvégre továbbra is beszélünk. Csajozni meg tuti nem fog, mert egyrészt hívő ember, ergo nem bulizik, nem iszik stb, másrészt még a szüleivel lakik, akik ismernek és szeretnek engem, és mivel elég szigorúak nem hiszem hogy elnézik ha mellettem nőzik. Meg egyébként is hol tenné? Sehova nem jár, ahova megy oda is a szüleivel...Lehet kicsit tényleg elvakit a szerelem, de nem szeretnék csalódni, viszont most úgy érzem h szeretem. Írtam neki smst hogy ha felkel hívjon fel és elmondom neki h ez így gáz, vagy járjunk vagy szakítsunk,ez jó lépés volt tőlem szerintetek? Ám köszönök minden választ.
2010. márc. 4. 07:49
 17/23 anonim ***** válasza:
Kérdezted őt, hogy mi az oka annak, hogy szünetet akar tartani? Beszéljetek erről őszintén. Ha megérted az okot, lehet, hogy egyszerűbb lesz. 29/F
2010. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

02:09-nek: azért, amiért nem a nő nyitja ki a férfinak az ajtót, nem a nő tolja a férfi alá a széket az étteremben, nem a nő vesz rózsacsokrot a szerelmének, nem a nő nevét kapja kettejük születendő gyermeke, nem a nő emeli át párját a küszöbön, és még sorolhatnám.


Valamint saját tapasztalat: az ÖSSZES olyan kapcsolatom befuccsolt, amelyikben én (a nő) kezdeményeztem. Végig az volt az érzésem, hogy én tukmálom rá magamat a férfira, a férfinak meg ROPPANT kényelmes volt, hogy fut utána egy nő, neki meg semmilyen erőfeszítést nem kell tennie, hogy megtartsa. Még viselkednie sem kell, udvarolnia sem kell, mert a nő úgyis marad.


Beletelt pár évbe, mire erre rájöttem (mert 16 évesen engem senki sem figyelmeztettett arra, hogy egy normális nőnek van méltósága is). Onnantól kezdve már csak annak a férfinak volt esélye nálam, aki kezdeményezett és tudott udvarolni. Egyszóval: aki férfi volt, és engem nőként kezelt. Na, azt elmondhatom, hogy a "taktikám" teljes mértékben bejött: így olyan emberre bukkantam, aki nem pasi, hanem FÉRFI, csupa nagybetűvel. A kapcsolatunkban sosem volt ilyen "szünet", amilyet a kérdező leír. Évek óta együtt vagyunk, immár házasokként és fiatal szülőkként.


És nem sírom vissza azokat a "pasikat", akik korábban ott tehetetlenkedtek körülöttem.

2010. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
12.23, ebben van valami. Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Elhagyott egyik pillről a másikra, minden szálat elvágott, számot cserélt stb. Gerinctelenségnek tartom és próbálok továbblépni, csak nagyon nem tudok :S
2010. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
12:23: Szerintem se az nem járható, hogy kezdeményező fél vagy, se az, hogy nem vagy kezdeményező egyáltalán. Mindkettő szélsőség, ott van elszúrva, hogy a pillanatot nem veszi figyelembe, pedig csakis az valódi (ugye: ami volt, elmúlt, ami lesz, még ismeretlen, ami van, azt hívják életnek, kizárólag itt és most). Amikor leteperted, akkor nem írtál alá semmit, hogy ezentúl mindig így lesz. És oda lehet bújni, nem vagy fadarab. Tudom, hogy így is teszel (jaj, dehogy tudom...), és máris itt a kezdeményezés. Semmi alattomos nincs abban, hogy odasimulsz. Semmi durva nincs abban, ha kimondod: ó, most tényleg ne. Az már nagyobb durvaság, ha nemlétező dolgokban hisz az ember :)
2010. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!