Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » HOGY FEKÜDJEK LE VELE?

HOGY FEKÜDJEK LE VELE?

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves fiu vagyok. Van egy barátnőm több mint 1 éve nagyon szeretjük egymást és mind 2en ugy gondoljuk, h eljött az ideje annak hogy lefeküdjünk. A barátnőm még szűz én már nem de még is félek mert jobban szeretem az életemnél és nem tudom h kezdjek ugy hozzá h ne okozak neki fájdalmat és minnél jobban bbelegyen izgulva... Orálisan probálkozzam vagy még is kérlek pontosan irjátok le KÖSZÖNÖM ELŐRE
2011. febr. 2. 00:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
szájjal, picit ujjal h jo nedves legyen, lazitsd el, szopasd le, aztán lassan dugd be. Ez a szüztelenítés receptje :)))
2011. febr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
azt mondta (bár még modnom szűz) h szerinte gusztustalan a szopás mostanába mindig azzal cukkolom h ó bébi ugye bekapod majd? XD
2011. febr. 2. 00:20
 3/20 csukja válasza:
26%
Szeva, mondd neki, hogy azért kell a szopás, hogy jó síkos legyen a péniszed, hogy neki ne fájjon, mikor betolod, kivétel ha gumival lesz....
2011. febr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi ez nagy ötlet :) micsoda zseni vagy xD
2011. febr. 2. 00:30
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Bizony, mindketten legyetek nedvesek, akkor az igazi, csinálhatjátok 69-es pózban is, akkor még az sem zavarhatja, ha látod, hogy csinálja :)
2011. febr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%

Az első jól leírta. De egy év együttjárás után, pláne ha te nem vagy szűz, szerintem ennek nem kéne kérdésnek lennie.


Én mondjuk kidobnám, ha megtudnám hogy nem szeret szopni. :D

2011. febr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jó csak tudod egymás számára vagyunk a nagy Ő és máshogy viszonyulok hozzá mint egy futokalandhoz nagyon féltem ám... :S mert szeretem!
2011. febr. 2. 00:39
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
Szopni kötelező! Ezt mindenképpen mondd meg neki.
2011. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Megint gondolom a nagyon "érett" 15 évesek osztják a tanácsot "ha nem szop kihajítom" típusú válaszokkal, akinek ez a legfontosabb, hát inkább nem mondok rá semmit. Gondolom a barátnőd sincs több 15-nél, úgyhogy örülj neki, hogy neked adja a szüzességét, ahelyett, hogy rá akarod kényszeríteni olyanra, amit nem szeretne, meg rögtön elvárásaid vannak vele szembe. Ha annyira szereted nem halsz bele, ha nem szop le.......

24/N

2011. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem lapozgasd bátran a Kámaszutrát, hátha ragad rád belőle valami. A szopatás pedig speciális téma, rá kell vezetned a hölgyeményt, különben sz*rt sem ér az egész...
2011. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!