Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek feküdjek le vele?

Szerintetek feküdjek le vele?

Figyelt kérdés

még szűz vagyok szóval ő volna az 1.

nagyon szeretem és tudom hogy ő is szeret:)

de még csak 1hónapja járunk szerintem kicsit korai még...ő aztmondja hogy az én döntésem nem akar siettetni csak akkor menjek bele ha télleg akarom...és én akarom is meg minden de talán kicsit korai...nemaz hogy bizonytalan vagyok csak azért 1hónap télleg nemsok ha aztnézzük..

légyszi ne írjtok bunkó választ főleg meg olyat ne h "kurv@" mert nemismertek és nemvagyok az:D

köszönöm a válaszokat előre is:)

15.5/L a barátom pedig 16/F


2009. dec. 1. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap?várj vele még!!!sokat!!!!persze lehet csókolózni, pettingelni, de lefeküdni????1 hónap csak beleesés, nem szeretet vagy szerelem....
2009. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell érezned. A korod alapján bőven ráérsz, de neked kell tudni, milyen erősek az érzelmek.(Én sok évig voltam házas, mégsem voltam olyan szerelmes, mint most a páromba, akivel egy hónapja járunk)Ha szeretitek egymást, szépen fokozatosan "ismerkedjetek", és beszéljetek a védekezésről is:)
2009. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
ha már kételyeid vannak, kiirod egy fórumra, akkor nem vagy biztos abban, h akarod, TEHÁT NE FEKÜDJ LE VELE. majd csak akkor, amikor minden egyes porcikáddal akarni fogod a dolgot.
2009. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hát télleg van 1kis kétségem mert nagyon szeretem és látom rajta hogy ő is engem de mivan ha megkap és dob:(

ez az amitől nagyon félek mert mondjuk fél évig biztos nem lenne velem csak azért hogy 1estét eltöltsünk...de 1hónapot megis lehet játszani szerelemnek:S

csak attól félek hogy kihasználna mert már sokan kihasználtak és nemismerem még annyira hogy megtudjak benne bízni teljes mértékben:(

de ennek ellenére úgyérzem nagyon szeretem:D

2009. dec. 1. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elég érett a gondolkodásod már így amit írtál az alapján gondolom:)

és igazad van 1hónap az télleg nemsok inkább várj még vele ha nemsietteti akkor valószínüleg ő is szeret de csak akkor feküdj le vele ha 100%-ig biztos vagy benne hogy akarod:)

2009. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad még nem bízol benne. Szeretkezéshez maximális bizalom kell. Ismerkedjetek még nyugodtan, ha tényleg szeret, nem lesz probléma ha még nem történik meg.
2009. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bunkó választ nem írok, csak azt, hogy írj rendesen. Mi az, hogy "télleg"? Ilyen szót nem ismerek.


Amúgy meg, ha korainak tartod, akkor ne feküdj le vele, mert később lehet megbánod. Majd akkor tedd meg, ha már maximálisan szeretnéd. Ne csinálj és ne menj bele hülyeségekbe.

21/L

2009. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat és azt is hogy nemvoltál bunkó kedves utolsó válaszadó:)

tényleg*:)

2009. dec. 1. 19:44
 9/10 anonim válasza:

Én is ugyanazt tudom mondani, hogy várj még vele.

Ha eltelik még valamennyi idő és még mindig úgy érzed, hogy szereted, és szeretnél vele lefeküdni, akkor menj bele.

Ha szeret, úgy is megvárja hogy te is készen legyél rá :)


Most úgy írtam mintha tapasztalt lennék, pedig nem vagyok az. Sőt, én is hasonló cipőben járok. Azaz mi már több ideje vagyunk együtt. De még nem történt meg köztünk. Úgy érzem, hogy még nem vagyok rá kész, de abban biztos vagyok, hogy ő nagyon szeret.És majd eljön az az idő. :)


Bocsi, hogy hosszú lett...:D

2009. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nemlett hosszú örülök hogy írtál:D

köszi neked is:D

2009. dec. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!