Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fel fogok keresni egy hivatáso...

Fel fogok keresni egy hivatásost. Mit gondoltok róla? Bővebben lent

Figyelt kérdés

22F vagyok és szűz.

az előszó:

még nem volt barátnőm, pedig már próbálkoztam lányokkal. nem vagy nagy pofájú, szerény vagyok, ezért nem tudnám leírni hogy hogy nézek ki.

régebben rondának láttam magam, de volt egy jópár ismerős és idegen! lány, akiktől kikértem a véleményüket hogy nézek ki. Nem vagyok mindegyik azt mondta hogy helyes vagyok. Nem címlapfiú, de szaladgálnak nálam csúnyább emberek is az utcán (most már így látom, fél évvel ezelőtt még magamat is a csúnya kategóriába tettem, most már inkább átlagosnak mondom magam), és láttam már nálam rondább fiúkat barátnővel.

az újonnan megismert lányok mindig csodálkoznak ha elmondom hogy nincs barátnőm, vagy úgy kezelnek mintha teljesen alap lenne hogy nem vok szűz és már volt barátnőm.


most történt meg már sokadjára, hogy "helyes vagyok meg aranyos" de mégsem érdekeltem a lányt, megszakította velem a kapcsolatot. ezért eldöntöttem, hogy felkeresek egy prostit. ha arra várnék hogy összejöjjek egy lánnyal lehet hogy még 40 évesen is szűz lennék, vagy egészen halálomig...


befejezés:

és a legrosszabb az, hogy mindig pár nap után szakítják meg velem a kapcsolatot a lányok (internetes ismerkedés, mert a személyes ismerkedéshez túl félénk vagyok), és sosem mondják el, hogy mi volt velem a bajuk..

nem tetszettem nekik? nem jött be a stílusom? másmilyenek voltunk? (ez utóbbit szerintem hülyeség is kérdezni, hiszen csak olyan lányoknak írtam, akiket hozzám hasonlónak találtam)

mindig az jön: kedves vagy és helyes..., de még csak azt sem mondják hogy legyünk barátok, hanem leépítenek.


Ezek után mit gondoltok arról, hogy felkeresek egy örömlányt?

csak kíváncsi vagyok


2010. nov. 4. 09:26
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Először is: még egyetlen vant sem üldöztem el magam mellől.

Másodszor: egy szexpartner keresőn találtam egy 30as hölgyet, aki hosszútávú szexkapcsolatot keres, tehát lehet hogy még a végén fizetnem sem kell érte...


nem én vagyok beteges, hanem az akinek jól esik keresztülgázolnia másokon csak úgy hobbiból, mindenféle érdek nélkül.


holnap fogunk találkozni és meglátjuk mi lesz. ha ez összejönne, annyiból lenne jó, hogy a fizikai szükségleteim miatt nem kell többé aggódni, és nem vagyok többet kiszolgáltatva a lányoknak, hogy tovább rombolják az önbecsülésemet, tehát ezek után leszarom a lányokat, nekik biztos hogy rosszul fog esni hogy nincs kin élezni az egójukat.

2010. nov. 9. 08:24
 42/43 anonim válasza:
"le szarod a lanyokat"........ez szep tolled,tessek most mindenki lathassa,miert nincs baratnoje ennek a gyonyorusegnek.
2010. nov. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

vagy legyek gáláns úriember, aki a saját kontójára növeli a lányok egóját?

bocsi, de nincs kedvem tovább rombolni az önbecsülésemet... ezért inkább leszarom őket, eddig mindegyik kivétel nélkül szórakozott velem, hát most már legalább nem adok senkinek támadandó felületet. ennyi.


vicces hogy pont te beszélsz erről, írjuk csak le, hogy mit írtál emailben...


azt írtad, hogy szívesen ismerkednél és le is feküdnél velem. igen ám csak az ismerkedés a 2 levél után megszűnt, nem válaszoltál többé, kettő sajnos nem rendelkezek többszáz kilóméteres szerszámmal ami áthidalhatná a távolságot (külföldön élsz). hogy is van ez?


nyugodtan beadhatod a többieknek hogy bunkó voltam azért nem válaszoltam, ha ezt megpróbálod akkor bemásolom az egész levelezést és majd a többiek eldöntik, hogy ki játszott kivel, meg hogy tényleg bunkó voltam-e...

2010. nov. 9. 09:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!