Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdnék vele. De. Szerintet...

Lefeküdnék vele. De. Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó hogy megismerkedtem egy sráccal 3 hónapja és azóta járunk utána megkérdezte hogy lefekszem e vele én meg azt mondtam rá hogy nem tudom még...de nagyon szeretem és kívánom is...de nem tudom hogy megbízhatok e benne. és nem tudom hogy megérné-e és azt se tudom hogy ha a válaszom igen akkor hol csinálnánk mert anyum nem is tud az egészről...8.-os vagyok és mondtam neki hogy 8. év végén lesz egy buli és akk lenne rá alkalom... meg attól is félek hogy fájhat ez az egész...tudom kicsit zavaros ez az egész de szerintetek mit tegyek? ő 16/F én meg 14/L
2010. okt. 14. 20:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem tudom te hogy vagy vele, de én ott leblokkoltam 5 percre, hogy 8.-os vagy...

Elhiszem, hogy "felgyorsult" világban élünk, de én nagyon korainak tartom, hogy ilyeneken gondolkozzon valaki is.

Gondolom lesz aki balf*sznak fog tartani, de közölném veled, hogy én 22/f-i létemre még szűz vagyok, és bár már én is szeretném "kipipálni" életemnek azt az élményét, mégse fogok rohanni én se a discoba se máshova felszedni egy csajt, csak azért, hogy ez meglegyen.

Rajtam is sokszor eluralkodik az érzés, hogy de jó is volna... De hidd el ki lehet bírni.

Szerintem az a 18-as korhatár az jó lesz neked is.

Addigra már jóval több az esélye, hogy fel leszel rá készülve testileg-lelkileg.

Meg 3 hónap nem sok idő. Nem kell elkapkodni. A szeretet az nem arról szól, hogy csak testi kapcsolatot akar veled valaki létesíteni. Az csak ösztön.

Remélem tudtam segíteni, és elhalasztod még pár évvel későbbre a dolgot.

2010. okt. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
csináld
2010. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Amiíg bizonytalan vagy ne..

hülyeség, meg lehet, hogy a 16 éves butus fiúcska csak szexre vágyik tőled, mert más nem elégíti ki.

2010. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!