Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdnék vele. De. Szerintet...

Lefeküdnék vele. De. Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó hogy megismerkedtem egy sráccal 3 hónapja és azóta járunk utána megkérdezte hogy lefekszem e vele én meg azt mondtam rá hogy nem tudom még...de nagyon szeretem és kívánom is...de nem tudom hogy megbízhatok e benne. és nem tudom hogy megérné-e és azt se tudom hogy ha a válaszom igen akkor hol csinálnánk mert anyum nem is tud az egészről...8.-os vagyok és mondtam neki hogy 8. év végén lesz egy buli és akk lenne rá alkalom... meg attól is félek hogy fájhat ez az egész...tudom kicsit zavaros ez az egész de szerintetek mit tegyek? ő 16/F én meg 14/L
2010. okt. 14. 20:54
1 2 3
 1/23 Moszuke ***** válasza:
93%

a rizsát nem olvastam el csak a végén akadt meg a szemem.

16/F én meg 14/L


a válasz: NE TEDD

2010. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Ne tedd meg,mert nem allsz meg keszen Ra...
2010. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

NE!!

nem elég egyértelmű, hogyha ilyen kétségeid vannak?

fiatal is vagy még hozzá. és egyértelműen csak kihasználna.

2010. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
nehogy..
2010. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
93%
És pont 1 buliban.. csajszi gondolkodj már:S...Először legyél abban biztos,hogy vele szeretnéd, és h még mostanában vagy nem. Ha nem vár, akkor nem éri meg vele megtenni az elsőt..
2010. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
NE! Csak kihasznál!
2010. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
Korán kezded,csak így tovább,jó kis qrva válhat még belőled....:)
2010. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%

Mit kérdezősködsz itt? úgyis megteszed, ha 100-ból 99 azt mondja, hogy ne.

Nem tudtad, hogy ciki középsuliba szűzen menni?

2010. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Valoszinu o is csak azert van annyira oda erte, mert meg sose csinalta. Manapsag meg annyira felfujja ezt a media, mindenhonnan ez jon, es sok fiatal azt hiszi hogy hu az valami foldontuli nagy elmeny... Teny hogy tud jo lenni, de eltulzottan jo a "reklamja" ha lehet igy fogalmazni. Ket ember kozott, akik egymasra tudnak hangolodni, megszoktak egymast, tenleg jo tud lenni, feszultseget is old, es egyebkent is jo erzes. De ugy, ha egyik se tapasztalt meg, es mindketto valami kitudjamekkora elmenyt var tole, hat ugy baromi nagy csalodas lesz.

Ne eroltessetek szerintem. Mar maga az gyerekes, hogy ezt "megbeszelitek", meg "betervezitek" hogy na majd akkor es ott. Elarulom hogy ez nem igy megy, sot, jo esellyel igy nem is fog menni. Ha ugy adodik, hogy megkivanjatok egymast es tortennek a dolgok maguktol, akkor lehet (persze vedekezes stb, gondolom nem kell mondani), viszont csak akkor ha megy minden a maga utjan, ez olyasvalami amit nem lehet eroltetni, meg betervezni.

2010. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Hülye qva vagy, látszik...
2010. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!