Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Helyes lenne ha lefeküdnék vele?

Helyes lenne ha lefeküdnék vele?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki kicsit idősebb nálam pontosan 20 éves én 16 vagyok..van egy bnője is...:S nahyon kívánjuk egymást szeretet is megvan de a vonzalom több..nekem az első alkalom lenne. Azt mondta ha esetleg akarom akkor gyengéd lesz stb.. ki akarom használni az alkalmat h egy ilyen pasi vesztené el a szüzességem...szerintetek ez helyes lenne?
2009. okt. 28. 19:06
 1/9 Andrewka ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Neki egy jó kis numera, sklap, lehet vele dicsekedni h megvotl egy 16 éves szűz csaj, te meg életed végéig bánod majd h nem szerelemből csináltad


22/f

2009. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
97%

először is nem ő vesztené el a te szüzességed...xĐ

hát ha megtudja a másik csaj az gáz de ha te úgy gondolod, hogy jól teszed és felvagy készülve rá akk hajrá!!!

De akk nem is szeret ha van másik bnője! na mind1 te döntöd el nem mások ha megakarod tenni úgyis megteszed...

2009. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak lefeküdne veled és otthagyna.. Én a helyedben nem alacsonyodnék le.. Ha szakított a barátnőjével, és bizonyított, akkor TALÁN. Semmiképp se akarnék én lenni a szemét kis ringyó, akivel megcsalt egy pasi..
2009. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
NEM! Semmiképpen se! Nagyon nem fair a barátnőjével szemben, hiszen így megcsalná. Te pedig ,hogyan is akarhatod, egy az a drága szentéletű jóember vegye el a szüzességed??? Ügye ezt nem gondolod komolyan? Saját magad is becsapod ezzel...
2009. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aki nem szeret az nem fog rád annyira odafigyelni mint az a srác aki odáig van érted!

Nem helyes a dolog sztem, de most meg tud téged bárki akadályozni? Mindenki a saját kárán tanul.

2009. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nemkéne :)
2009. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
megse probald....o a te erdekedet nem nezi csak a sajatjat...hogy neked mennyire jo az ot nem erdekli...maskuonben a baratnojet is eppen ugykivanja mint teged csak az lehet nem ad neki eleget:P
2009. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ellene vagyok az ilyesminek, mikor az egyik félnek van barátja/nője. Engem zavar az ilyen, míg mások azt mondják hogy ez az illető dolga, hogy megcsalja e.

Végülis csak 4 évvel idősebb és 16 évesen te sem vagy olyan kicsi, de ha a szüzességedről van szó, jobb dolog azt kapcsolatban elveszteni:).

Nem biztos hogy bánnád, hogy nem jártatok, de az első alkalom miatt, pláne ha jó akkor jobban fogsz hozzá kötődni, de neki attól még lesz barátnője.

2009. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát figyu szerintem ahogy érzed.....nálam is ugyan ez volt a szitu csak én 15 vagyok ő meg 16 de neki is van barátnője...és eddig még nem bántam meg hogy lefeküdtem vele
2009. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!