Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18évesen első találkozón...

18évesen első találkozón lefeküdnék vele. Baj?

Figyelt kérdés

4 hónapja ismerem a srácot, de most találkozunk elsőre. Ő az ország másik felében lakik és hétfőn jön hozzám 1 hétre.

Úgy érzem beleszerettem, minden nap órákig telefonálunk .. stb. Szűz vagyok .. ha úgy alakul le szeretnék vele feküdni. Mi a véleményetek erről? Elveszíthetem emiatt ,hogy oda adom magam "ilyen könnyen"?


2010. júl. 11. 01:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
nemgondolod hogy kicsit korai? de ezt neked kell tudnod
2010. júl. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%
te ismered a srácot, de én nem tenném meg hasonló esetben.
2010. júl. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

korai? mihez képest?

Lelkileg, testileg felkészült vagyok.

Úgy érzem ennél jobban még soha ,senkit nem ismertem meg..

És mivel.. csak 2havonta tudunk találkozni.. és elég nehéz lesz így is..

Csak attól félek ,hogy ettől elveszne az érdeklődése.. Mondjuk ezt is már belém beszélték.. mert vele erről is megbeszéltünk mindent ..csak mégis.

2010. júl. 11. 01:27
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez vonzalom, nem szerelem... tudod, hogy messze van, ezért vonz ennyire. szűz vagy még... ráadásul 18. semmiről nem vagy lemaradva. sőt, az is lehet, hogy élőben nem fog bejönni neked...

szerintem várj egy olyan pasira, akibe szerelmes vagy :)

habár, ha meglátod, beszélsz vele stb. úgy érzed h szereted, akkor hajrá.

ezt neked kell érezned, hogy mit szeretnél, csak később nehogy megbánd ;)

2010. júl. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%
Neeeeeeee egy pasit sose lehet kiismerni! :D Akkor majd 2 hónap múlva, a következő talin. Ezzel inkább csak jót teszel magadnak és kettőtöknek, mint rosszat... Báár te tudod, én nem akarok beleszólni de ha már megkérdezted... :D
2010. júl. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ha eddig tudtál várni, akkor ezután is várhatsz egy kicsit, szerintem megéri!
2010. júl. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű.Tedd fel magadnak a kérdést...Hogy,ha miután megteszed és nem lesz köztetek semmi több akk bánni fogod e vagy sem.Mert,ha nem akk hajrá.
2010. júl. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

"vele erről is megbeszélünk már mindent" - vigyázz kislány, lehet, hogy kihasznál, azért utazza át a fél orzágot, mert van esélye, hogy te is meglegyél neki. egyáltalán nem biztos, hogy utána találkozto még. lehet, hogy tényleg nagyon tuti pasi, de az is lehet, hogy tudatosan szédít, a tettek sokszor sokkal többet mondanak a szavaknál, és neked még csak sejtésed sincs, hogy milyen az életben


remélem, hogy neked lesz igazad és ez a fiú megszeret téged, de nagyon nagyon naiv vagy

2010. júl. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
ho laksz?
2010. júl. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

köszönöm, hasznosakat írtatok! :]

Igazából.. azért is merek bízni benne.. mert közös a legjobb barátunk.:)

Hogy megbánnám-e.. Hm.. Ha már erőszakoskodna.. akkor nem hagynám magam az biztos. De ha tényleg élőben is azt érzem amit most így..És nem hiszem ,hogy azért csinál hatalmas telefonszámlákat mert csak meg akarna húzni:)

De tényleg köszi mindenkinek!

2010. júl. 11. 09:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!