Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18évesen első találkozón...

18évesen első találkozón lefeküdnék vele. Baj?

Figyelt kérdés

4 hónapja ismerem a srácot, de most találkozunk elsőre. Ő az ország másik felében lakik és hétfőn jön hozzám 1 hétre.

Úgy érzem beleszerettem, minden nap órákig telefonálunk .. stb. Szűz vagyok .. ha úgy alakul le szeretnék vele feküdni. Mi a véleményetek erről? Elveszíthetem emiatt ,hogy oda adom magam "ilyen könnyen"?


2010. júl. 11. 01:19
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Az ,hogy hol lakok mind1.. Nem tán ismerős a szitu?:P
2010. júl. 11. 09:40
 12/28 anonim ***** válasza:

én is voltam ilyen szituban,én szememben az ilyen lány egy r.banc,aki első randin szétdobja a lábát, persze én ki is használom,de ilyennek alapból nem is táplálok sok érzelmet aki ilyen beállítottságú,ha velem megteszi első randin,akkor másnak sem fog nemet mondani, de ez az én véleményem.

23/F

2010. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

ribanc?:) 4 hónapja minden nap vele beszélgetek. Úgy érzem teljesen beleszerettem. Nem volt még olyan pasi akinek odaadtam volna magam , pedig volt nem 1 nem 2 barátom:)


És aki 2. randin dobja szét a lábát akkor az már nem ribanc?:P Mert akkor én várhatok jópár évet mire.. a sokadik "randinál " fogunk tartani a táv miatt.


No mind1.

2010. júl. 11. 10:05
 14/28 anonim ***** válasza:

Én is így veszítettem el a szüzességem és nem bántam meg.Előtte mi is több hónapig beszéltünk telefonon,alaposan megismertük egymást.És nem éreztem,hogy emiatt meguntuk volna egymást.Fél évet voltunk együtt,de egyéb indokból szakítottam vele.Igaz,ő még most is vissza akar szerezni...

De tényleg az a lényeg,hogy élőben is szimpatikus legyen!!

Meg szerintem az egy nagy hülyeség,hogy azért elveszíted,mert lefekszel vele.Nem csak te adod oda magad,hanem ő is oda adja magát neked!!

2010. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

:) Igen.. akkor gondolom te megérted ,hogy érzek most. Eddig el sem tudtam képzelni ,hogy létezik ilyen. Találkozás nélkül..így megszeretni valakit. És mégis:].

Eddig én is úgy voltam vele ,hogy attól csak megerősödne a kapcsolatunk.. hiszen ő is azt mondta, hogy megtiszteltetés lenne neki ,ha ő vehetné el a szüzességem és semmit nem erőltetne..amihez kedvem van.

Csak ugye a kedves rokonok ismerősök..szépen belém beszélték ,hogy édes kislányom ,ha te odaadod első nap neki magad akkor ott hagy a fenébe.


De meggyőztél. Köszönöm neked is !

2010. júl. 11. 12:45
 16/28 anonim ***** válasza:

Tök mindegy mit teszel, otthon úgyis azt fogja mondani, hogy megdugott!

:)

2010. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
a rossz indulatból nem kérek!
2010. júl. 11. 12:59
 18/28 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az ilyen hülye sztereotípiákra,hogyha első találkozáskor lefekszel vele,akkor ott fog hagyni!!

Képzeld,nekem nagyon is élvezetes volt az első szex!

Meg tényleg ne úgy fogd fel a dolgot,hogy csak te "adod oda" magad neki,hanem ő is neked!A szex egy kölcsönös dolog,egyik fél sem alárendelt,mindkettőtöket ugyanúgy érinti!

De ha élőben esetleg csalódnál benne vagy nem kívánnád,akkor természetesen ne tedd meg!Csakis akkor,ha ez a "varázs" élőben is meg lesz!

És mondom,én egy percig nem bántam,már csak azért sem,mert élveztem.Mivel szűz vagy,ezért csináljátok úgy,ahogy te akarod és akkor nem lesz gond!:)

Szóval sok sikert és minden jót!:)

2010. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ja amúgy a 12.32-es voltam!:)
2010. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Én azt tanácsolom hogy még ne !!! Én is így voltam hogy a páromtól messze laktam 4 hónap után találkoztunk megkapott! egy hétre rá kidobott!!!!Bár te tudod!!!

Ha van kérdésed akkor írj privibe!!!

17/L

2010. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!