Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdnék vele. De. Szerintet...

Lefeküdnék vele. De. Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó hogy megismerkedtem egy sráccal 3 hónapja és azóta járunk utána megkérdezte hogy lefekszem e vele én meg azt mondtam rá hogy nem tudom még...de nagyon szeretem és kívánom is...de nem tudom hogy megbízhatok e benne. és nem tudom hogy megérné-e és azt se tudom hogy ha a válaszom igen akkor hol csinálnánk mert anyum nem is tud az egészről...8.-os vagyok és mondtam neki hogy 8. év végén lesz egy buli és akk lenne rá alkalom... meg attól is félek hogy fájhat ez az egész...tudom kicsit zavaros ez az egész de szerintetek mit tegyek? ő 16/F én meg 14/L
2010. okt. 14. 20:54
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
93%
Mondj nemet, ha szakít veled látszik, hogy erre kellesz neki, ha nem akkor még várja vele pár évet.. ha szeret kibírja..
2010. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
91%
Meg ne tedd! Amit már írtak előttem is azt fogadd el mint tény!
2010. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%

Elozonek: konnyu am a tizeneves lanyokra mondani hogy hulyeqrva, mikozben a csapbol is a szexualitas folyik... Akik annakidejen 18evesen a naszejszakajukon vesztettek el, azoknak az eskuvon meselte el a mama hogy mi fog tortenni, annyira nem tudtak a temarol semmit. Nem azert nem voltak dolgok mert olyan hu de erkolcsos lett volna mindenki.


Mellesleg itt egy internetes forum. Nev nelkul feltesz valaki egy kerdest. Ha ez irrital, nem kotelezo valaszolni. Ha osztast akarna meg leoltast, akkor odamenne pl az iskolaigazgatohoz. NEM az ellen vagyok persze hogy barki kifejezze kulturalt modon a velemenyet MIUTAN a kerdesre valaszolt, illetve segitseget nyujtott amennyire tud.

O legalabb megkerdezi itt, pont mert erzi a ketsegeket, de ugyanakkor fel attol is hogy emiatt veszitheti el az illetot. Azok akikben nem merul fel ketseg se, hanem elso bulin reszegen minden, talan azok jobbak?


Lehet hogy nekunk mar egyertelmu hogy egy tizeneves srac, aki surgeti es erolteti a lefekvest, az nem az elete parja, es ugyis el fogja hagyni elobbutobb, de neki honnan lenne meg ez a tapasztalata? Arrol hogy a mai vilagban a szexrol joval hamarabb tud mindenki mint arrol hogy mitol es hogyan mukodhet jol egy kapcsolat, meg a legkevesbe o tehet.


Na, akkor most a maganvelemeny: srac nem biztos hogy egy bunko. Rossz pont hogy surgeti, es nem veszi figyelembe hogy te meg vivodsz. De az is lehet hogy az o agya is annyira ezen porog, hogy kiprobalja vegre es meglegyen a "pipa" a listan, hogy tenyleg azert jar ezen az esze.

Probalj meg leulni es beszelni vele, hogy mit erzel. Arra figyelj, hogy a reakcioja mennyire lesz onzo, mennyire lesz kovetelozo, es egyaltalan mennyire vesz teged is bele az egyenletebe. Ha te is akarod, es jolesik, akkor nem kizart hogy megteheti az elso lepest az ember, de egyvalamit ne csinalj, NE fekudj le vele csak azert hogy ne hagyjon el (vagy mert attol felsz hogy akkor elhagyna), mert ez a legnagyobb hulyeseg amit el lehet kovetni. Letezik amugy a fokozasa is: hozzamenni valakihez hogy biztos mindig veled legyen, gyereket szulni valakinek hogy nehogy elhagyjon stb... EZT semmikepp.

Es vigyazz magadra :)


26F

2010. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

Én??? XD

Üdv: 21:20

2010. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz az agyalágyultakkal, és ne feküdj le a sráccal. ha ez miatt vége lesz, annak is örülj, ha nem, akkor meg mégjobb, tudom hogy közhely, de ha szeret, vár még rád 1-2 évet. [megjegyzem, hogy ez ritka]
2010. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat...sokat segítettetek..:) aki meg hülyén válaszolt azzal meg nem foglalkozok...:S
2010. okt. 14. 21:37
 17/23 anonim ***** válasza:
ha kívánod az NEM ELÉG, szerelmesnek KELL lenned hozzá úgy sokkal jobban fogod ÉLVEZNI szerintem, én VÁRTAM 20évet kicsit többet is és nagyon JÓ volt, gondold meg mert félek utána kidobna téged és az nagy CSALÓDÁS lenne NEKED. ÉN az első csókomat is bánom hogy nem annak adtam akivel elsőnek lefeküdtem...de ez van...
2010. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
14 évesen? Altestmasina...
2010. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
érdekes, nekem az egyetemet is sikerült szűzen befejezni....és nem bántam meg ;) pedig nem érzem magam öregnek, sőt ;) ...hiába a mai fiataloknál a 10-14 évesek jó része már nem szűz :S
2010. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad. Egyszer élsz. Max nem sokáig.
2010. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!