Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerinted is helytelen volt,...

Szerinted is helytelen volt, amit tettem? :S

Figyelt kérdés

Tegnap este veszítettem el a szüzességemet az egyik legjobb fiú barátommal, aki az osztálytársam is egyben. Annyit kell róla tudni, hogy nagyon perverz egyéniség, előtte is csináltunk egyesmás dolgokat, de alapból megmondtam neki, hogy 16 éves koromig semmi szín alatt nem akarom, hogy elvegyék, de szegénykém szinte pontosan eddig bírta. Beadtam a derekam... Ilyen születésnapi buli szerűség volt nálunk, és a szüleim nem voltak otthon. Csakis a legjobb barátnőimet (szintén osztálytársak) és ugye őt hívtam el. Este, olyan egy óra felé történt meg az egész, teljesen sötétben. Ott voltak ugye a barátnőim is, ő bátorítottak minket, nagyon aranyos volt tőlük. ^^


Természetesen védekeztünk. Nem is igazán fájt, és csak egy kicsit vérzett. Igaz, hogy nem élveztem el, de jó érzés volt, a fiú szerint felejthetetlen. Nem bántam meg a dolgot, mégis helytelennek érzem az egészet. Valahogy így terveztem a szüzességem elvesztését, mert nem a barátommal akartam (még nem volt barátom.) bizonyos okok miatt. Nem akarok járni a sráccal, félek, hogy nem tudnék beleszeretni, főleg azért mert másik fiúba vagyok halálosan szerelmes egy ideje, és érzem, hogy előbb vagy utóbb össze fogunk jönni.


Még egy utolsó megjegyzés, a fiú a legjobb barátnőmmel is "lefeküdt" már, csak kicsit régebben, de hasonló szituáció volt.


Tudom, hogy ez a történet olyan k*rvásan hangzott, pedig nem vagyok az. Mi a véleményetek? Köszönök szépen a válaszokat. :) L/16


2010. okt. 3. 17:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
hat igen,szerintem is! lesul a keperol a bor.
2010. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:

"Szeretek örömet okozni másoknak"...


Erre fele egyszóval "Örömlánynak" nevezik, az ilyeneket, szóval már gondolom előre, mi lesz belőled...

2010. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
hat igen! csak annyi a baj hogy meg csak ra se jott mennyire egy barom.... remelem a valaszokbol levagta...ha nem jobb ha elmegy kur....vanak!
2010. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 vezerdinka válasza:
úr isten.. nem azért, de teljesen az jött le, hogy olyan szinten gyerek vagy még.. ők azok a barátnőid, akikkel vásárolni jársz? mert ugye azt tudod, hogy amikor majd szépen lassan kihullanak mellőled ilyen-olyan kavarások miatt, akkor a te "legszebb titkod" a legszégyellnivalóbb élményed lesz? nem ismerlek, de ezt biztosra mondhatom, mert 16 évesen nem juthat még el odáig az ember agyban, hogy felfogja ennek a súlyosságát. vagy ha te el is jutottál... de hogy pont azok is, akik ott voltak.. mondj el pár imát azért, hogy ez majd titok is maradjon. (amit 2 ember tud, az már nem titok)
2010. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!