Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerinted is helytelen volt,...

Szerinted is helytelen volt, amit tettem? :S

Figyelt kérdés

Tegnap este veszítettem el a szüzességemet az egyik legjobb fiú barátommal, aki az osztálytársam is egyben. Annyit kell róla tudni, hogy nagyon perverz egyéniség, előtte is csináltunk egyesmás dolgokat, de alapból megmondtam neki, hogy 16 éves koromig semmi szín alatt nem akarom, hogy elvegyék, de szegénykém szinte pontosan eddig bírta. Beadtam a derekam... Ilyen születésnapi buli szerűség volt nálunk, és a szüleim nem voltak otthon. Csakis a legjobb barátnőimet (szintén osztálytársak) és ugye őt hívtam el. Este, olyan egy óra felé történt meg az egész, teljesen sötétben. Ott voltak ugye a barátnőim is, ő bátorítottak minket, nagyon aranyos volt tőlük. ^^


Természetesen védekeztünk. Nem is igazán fájt, és csak egy kicsit vérzett. Igaz, hogy nem élveztem el, de jó érzés volt, a fiú szerint felejthetetlen. Nem bántam meg a dolgot, mégis helytelennek érzem az egészet. Valahogy így terveztem a szüzességem elvesztését, mert nem a barátommal akartam (még nem volt barátom.) bizonyos okok miatt. Nem akarok járni a sráccal, félek, hogy nem tudnék beleszeretni, főleg azért mert másik fiúba vagyok halálosan szerelmes egy ideje, és érzem, hogy előbb vagy utóbb össze fogunk jönni.


Még egy utolsó megjegyzés, a fiú a legjobb barátnőmmel is "lefeküdt" már, csak kicsit régebben, de hasonló szituáció volt.


Tudom, hogy ez a történet olyan k*rvásan hangzott, pedig nem vagyok az. Mi a véleményetek? Köszönök szépen a válaszokat. :) L/16


2010. okt. 3. 17:38
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
100%

nem hangzik a legszerencsésebben a dolog, lehet h még megbánod, mert egészen más lenne oylannak elvesuzteni,a kivel jártok, akbe szerelmes vagy.....persze hülyeség lenne ezen stresszelned most magad, szal nem azért írtam.


mi az h a barátnőid is ott voltak? a szobában, v mi? o.o

2010. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
buta vagy
2010. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
Szerintem ha nem szeretnél összejönni a sráccal ne tedd.. főleg ha a barátnőddel is lefeküdt :) és ettől nem fognak k*rvának nézni ..:D
2010. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Én a helyedben vártam volna arra a srácra akibe szerelmes vagy. Én mai napi szép emlékként gonodlok vissza arra a napra, feledhetetlen volt nekem. De most már ugysem tudsz mit tenni:) De ha azzal fogod csinálni aki a barátod lesz, szerelmes leszel hidd el millioszor jobb érzés lesz!

Am ez, hogy legjobb barátnőddel is volt elég érdekes... nekem a barátnőim pasija vagy ilyesfajta partnerei tabuk:)

2010. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

"Ott voltak ugye a barátnőim is, ő bátorítottak minket, nagyon aranyos volt tőlük. ^^ "

szóval tartották a gyertyát vagy mi??? basszus.. nagyon hülye vagy és éretlen.

2010. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Miért írtad ki a kérdést? Utólag már nem mindegy? Nem sok mindent tudsz tenni, tudod okos ember előbb gondolkodik, aztán cselekszik. Te tudod ennek mi értelme volt, szerintem semmi. Te életed azt teszel vele ami jól esik, a szüleid biztos büszkék rád, hogy ilyen erkölcsi tartást neveltek a lányukba.
2010. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Szerintem helytelen volt amit tettél.

És sajnálom, nem bántásból de az az igazság, hogy "az" vagy.

Ha azzal a sráccal történt volna, akibe szerelmes vagy, akkor minden rendben van.

De így, érzelmek nélkül.....hát te tudod.

2010. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
ez nagyon nagy gáz...
2010. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem stresszelek, pontosan az miatt, mert tudom, hogy a srác nagyon élvezte a dolgot, és egyszerűen jó érzés volt látni, hogy mennyire boldog. :) Szeretek örömöt okozni másoknak. ^^ Írtam is, hogy teljesen sötét volt, ezért a lányok nem láttak semmit, csak beszéltek hozzám, a legjobb barátnőm át is ölelt egyszer, nagy segítség volt a számomra. Tehát gruppenről szó sem volt. :)
2010. okt. 3. 17:49
 10/34 anonim ***** válasza:
mi az az ok amiért nem a srácnak adtad oda a szüzességed?? azt akartad h tapasztaltnak tartson, vagy már azt mondtad neki h nem vagy szűz? tök mindegy, sztem akkor is hülyeség volt. bocs, de nekem ez a véleményem. az én barátnőmét én vettem el, és megtiszteltetésnek tartom h ennyire bizott bennem. de ha nem bántad meg, az jó dolog. lényegében nincs is mit bánni rajta. én csak azt mondom h a helyedben én nem igy és nem vele csináltam volna. de egyébként grat!
2010. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!