Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Rosszul tettem? Most hogyan...

Rosszul tettem? Most hogyan tovább? Rám férne pár jó tanács.17L (többi lent. )

Figyelt kérdés
Múlt héten tánctábor volt, ebbe az egyesületbe 2 éve járok táncolni. Nagyon jó a társaság, szeretem ezt a helyet. Fél éve legjobb barátnőmnek lett egy táncpárja, ő 4hónappal fiatalabb nálam. Táborban összejöttünk, én szűz vagyok ő már nem. Konkrétan a pettingig jutottunk el, részben azért mert gumi sem volt nálunk, meg idő sem lett volna rá mert menni kellett ebédelni. Tegnap lett vége a tábornak, szakítottunk, mert csak tábor ideje alatt voltunk együtt. Így viszont hogy nézzek a szemébe? Amikor elköszöntünk tegnap egymástól, mondta hogyha szeretném folytatni hívjam fel és egyik edzés után menjünk hozzájuk. Én nem vagyok szerelmes belé, ő sem belém. Úgymond még nem is az esetem, de nagyon kíváncsi vagyok milyen a szex, még soha semmiben nem volt részem a múlthét kivételével. Szerintetek folytassam? Olyan tanácstalan vagyok! Megfogom bánni?
2010. aug. 16. 16:03
 1/9 anonim válasza:
100%
Igen, meg fogod bánni.
2010. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mmár meg is bántad...
2010. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

meg fogod bánni, hisz az első alkalom emlékezetes.

ha szerelemből teszed, tizszer élvezetesebb lesz.

vagy százezerszer!!!!

2010. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
18-19 éves koromig nekem sem volt túl sok "élményem", és szerintem szex nélkül is lehet örömet szerezni, pl petting, és azon belül is van pár dolog, amit később nem kell megbánnod. Ha most kiváncsiságból lefekszel vele, és lehet, hogy együtt sem maradtok, akkor lehet, hogy most nem, de talán később úgy nézel a dologra, hogy várhattál volna még, pl ha jön egy olyan srác, akivel hosszabb ideig lesztek együtt. De végülis neked kell eldöntened, ez csak az én véleményem. Én sztem nem tenném, és pont azért mert anno én is megbántam :) ugyan jártam a fiúval, együtt voltunk pár hónapig, de néhány év távlatából már úgy látom, a mostani párommal kellett volna megtennem:) szóval nem mindegy. Minden esetre remélem, minden oké lesz, akárhogy is teszel.
2010. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagy butaság lenne csak azért lefeküdni vele mert kíváncsi vagy a szexre, majd eljön az ideje, de ahogy az előttem szólok is írták várj még
2010. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Figyelj!Én is ugyanígy jártam!Én is lefeküdtem vkivel, aki még csak az esetem sem volt, csak azért mert kíváncsi voltam!A szex után nem jártunk!De most van egy párom, akivel már másfél éve együtt vagyunk, és már nagyon bánom, h nem vele volt az első!Én nagyon de nagyon megbántam!Szerintem ne tedd meg!Várj amíg jön egy ari srác akit még szeretsz is!!!Hidd el, vele jobb lesz!


18L

2010. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem érdemes feláldozni magadat egy olyan fiunak aki neked se tetszik sőt még be se jön neked és te se tetszessz neki és ő se szeret akkor kár lenne lefeküdni pont vele.Anyám folyton Azt fujja hogy az eggyüttlét az sokkal jobb ha van szerelem.és érzelem vagy lgalább tisztelet:D
2010. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
szerintem meg ha kíváncsi vagy milyen érzés és akarod is vele akkor mért ne próbálnád ki. Rossz élményben nem lesz részed :D
2010. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
tényleg olyannal szeretnéd az elsőt, aki még csak be sem jön meg semmi? ne már... legyen benned ennyi nőiesség, hogy adsz az ilyenre.
2010. szept. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!