Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerinted is helytelen volt,...

Szerinted is helytelen volt, amit tettem? :S

Figyelt kérdés

Tegnap este veszítettem el a szüzességemet az egyik legjobb fiú barátommal, aki az osztálytársam is egyben. Annyit kell róla tudni, hogy nagyon perverz egyéniség, előtte is csináltunk egyesmás dolgokat, de alapból megmondtam neki, hogy 16 éves koromig semmi szín alatt nem akarom, hogy elvegyék, de szegénykém szinte pontosan eddig bírta. Beadtam a derekam... Ilyen születésnapi buli szerűség volt nálunk, és a szüleim nem voltak otthon. Csakis a legjobb barátnőimet (szintén osztálytársak) és ugye őt hívtam el. Este, olyan egy óra felé történt meg az egész, teljesen sötétben. Ott voltak ugye a barátnőim is, ő bátorítottak minket, nagyon aranyos volt tőlük. ^^


Természetesen védekeztünk. Nem is igazán fájt, és csak egy kicsit vérzett. Igaz, hogy nem élveztem el, de jó érzés volt, a fiú szerint felejthetetlen. Nem bántam meg a dolgot, mégis helytelennek érzem az egészet. Valahogy így terveztem a szüzességem elvesztését, mert nem a barátommal akartam (még nem volt barátom.) bizonyos okok miatt. Nem akarok járni a sráccal, félek, hogy nem tudnék beleszeretni, főleg azért mert másik fiúba vagyok halálosan szerelmes egy ideje, és érzem, hogy előbb vagy utóbb össze fogunk jönni.


Még egy utolsó megjegyzés, a fiú a legjobb barátnőmmel is "lefeküdt" már, csak kicsit régebben, de hasonló szituáció volt.


Tudom, hogy ez a történet olyan k*rvásan hangzott, pedig nem vagyok az. Mi a véleményetek? Köszönök szépen a válaszokat. :) L/16


2010. okt. 3. 17:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
80%

Te jó ég!!!! Itt látszik meg hogy 16 évesen jobb lenne ha a babáiddal foglalkoznál.....

1. Normális ember nem adja oda akárkinek magát, főleg nem először

2. Nem csoportosan csinálja, hanem csak kettesben

Ez nem olyan dolog ahol a szintén buta barátnőknak ott kell lenni és segíteni. SZÁNALMAS vagy!!!! Gratulálok, végre nem vagy szűz! Most boldognak érzed magad?

Örülsz az örömszerzésnek? Én inkább sírnék a helyedben, voltál akkora hülye hogy hagytad magad kihasználni!!!!!

Legközelebb majd azt szeretné, hogy gumi nélkül okozz neki örömet.... utánna meg boldogan nevelheted a gyereked, úgy hogy még te is egy kis tudatlan vagy.

Sajnálom, hogy vannak ennyire felelőlen, buta emberek.

Szégyeld el magad!

Sajnálni tudlak, hogy ilyen vagy, de mindenki maga tudja mi jó neki......

Csak így tuvább, kis idő és nem csak k@rvásnak fog tünni a dolog, hanem az is lesz...

2010. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

BUTA VAGY!! AGYILAG ZOKNI!!

mégis milyen az a lány, aki a barátnői társaságában d*g egy olyan sráccal, akiről tudja, hogy egy milyen, és ráadásul másba szerelmes?? mi az, hogy nem akartad annak adni a szüzességedet, akivel majd járni fogsz?? mégis mi az a nyomós ok, ami miatt egy p*ccsel kellett elvesztened??

normális lányok várnak a szerelemre, vagy legalábbis olyanra, aki megbecsüli őket!! és igen, k*rvásan hangzott!! az ilyenre, ami te vagy, egy szó van: kis r*banc!


és még a normális lányok csodálkoznak, ha a legtöbb fiúnak ez az elvárása.....pont az ilyenek miatt van ez, mint te!!!

2010. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

volt egy válaszoló aki rávilágitott a dologra...majd ha nagy leszel... szöveggel!


szerintem kamuzol,mármint azokban a részletekben h barátnőd megölelt meg ilyenek. ha igy is volt, nem azért h könnyebb legyen hanem h le ne szédülj a gyerek far kéról.

én nem hiszem h igy volt a dolog.

mi volt?? berugtál buliban és megfektetett a gyerek?? vagy csak azért du gtál vele h a másik ne tudja meg h szűz vagy(voltál) mindegy végülis, mindkettő gáz!!

2010. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Nem kvásan hangzott hanem éretlenül mint akinek FOGALMA SINCS arról milyen egy szeretkezés, mint ahogy valószínűleg így is van,később te is rá fogsz jönni. Az okokat, hogy miért nem feküdtél le a barátoddal igazán elmondhatod, anonim oldal.
2010. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Nekem nemakarsz örömöt okozni? 16/F szűz =(
2010. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

azért jó társaság, 1 pasi és sok csaj :D nem volt kérdés h kefélni fog e aznap éjjel úgy érzem... :D és amíg ti keféltetek a szülinapi bulidon a többi vendég mit csinált? filmezte? :D beszarás h mennyi hülye van ebben a világban, most még nem bánod hanem majd a 20-ik ilyen után jössz rá mekkora b*rom vagy...

elnézést a vulgáris kijelentésekért de kezdenek felhúzni ezek a tinik...

2010. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

tegnap 16:02

azért abban egyet értünk hogy jo dolga volt a gyereknek,nem??

azért mondtam, hogy minden tiszteletem neki,mert azért igy összehozni a dolgot, hogy a kiscsaj még örül is neki, hogy át lett b aszva!! ezt nem tanitják!

2010. okt. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:

Úgy hangzik, mintha dicsekednél egy ilyen dologgal.

Ez szánalmas... Ha nem védekeztetek volna, talán lenne benned egy kis stressz, ami ráébresztene, hogy undorító amit csináltál. ( békés természetű vagyok, de ezen kiakadtam..)

Persze, mindenki a saját életéért felelős, és ha téged ez tesz boldoggá, hát hajrá.

2010. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
nincs tul sok eszed az biztos. csak azert fekudtel le azzal a fiuval mert szeretsz oromet okozni masoknak? te beteg vagy agyilag.inkabb tartogattad volna annak a masik fiunak akibe szerelmes vagy. agyalagyult!
2010. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
de eltűnt a kedves kérdező. Lehet rájött, h mit csinált:P
2010. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!