Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A tampont helytelen irányba...

A tampont helytelen irányba is fel lehet helyezni? Vagy csak úgy lehet rosszul felhelyezni, ha nem eléggé toljuk be?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
csak ha nem elég mélyen tolod be. nézd meg a rajzot a dobozában.
2010. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
cérnával felfele szeretnéd vagy WTF?
2010. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor is helytelen, ha rossz testnyílásba dugod...bár ha belegondolok, azok sem helytelenek, mindnek van funkciója. Tehát gondolok itt arra, hogy nyilván azért dugod az orrodba, mert folyik belőle a takony.
2010. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Most mit akarsz tulajdonképpen hova és hogy dugni??
2010. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hm...mindegy az első válaszolónak thanks
2010. ápr. 24. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Érzed, hogy meddig kell tolni. Engem pl. zavar, ha nincs eléggé, sőt, fáj is, "túl" mélyre felhelyezni pedig nem lehet, mert ugye senkinek nincs olyan hosszú ujja. :-)

Az irányról... hát, én tolom addig, amíg nem kanyarodik el valamerre, de az teljesen mindegy, h merre, szóval szerintem nem lehet rosszul felhelyezni.

2010. ápr. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát szerintem se lehet rosszul felhelyezni, hacsak nem elég mélyen van fent. arra kanyarodik amerre kell :D

19/L*

2010. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is használom, de az csak 1 felé bir menni a hüvelyben, ugy hogy nyugi rossz felé nem lehet csak annyi lehet hogy nem toltad fel jól :) sok sikert

19L

2010. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!