Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudom felhelyezni a...

Nem tudom felhelyezni a tampont. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

multkor megpróbáltam felhelyezni a tampont. mikor kb már a fele bent volt, akkor nagyon el kezdett fájni. próbáltam tovább tolni, de annyira fájt, hogy nem bírtam, és inkább nem is próbálkoztam tovább. pedig ellazultam, mindent úgy csináltam, ahogy irta a tamponosdoboz.

már kb 2 éve menstruálok, és még szűz is vagyok.

szerintetek mit csináltam rosszul?


2010. júl. 20. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor én először csináltam, az volt a gond, hogy rossz irányba toltam. Kicsit előrefele döntve kell tolni. Meg én először a lyukat se nagyon tudtam eltalálni, hogy hol van :D Hát gyakorolni kel... De nekem nagyon fájt, én betét párti vagyok egyébként.
2010. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mini tampon, ugye??
2010. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
persze mini. :)
2010. júl. 20. 12:26
 4/8 anonim válasza:
Jajj igen, emlékszem anno nekem is szörnyen fájt, pedig én is el voltam lazulva. Ha leggugolsz az segíthet, vagy az egyik lábad tedd fel valamire (pl. fürdőkád széle). Nekem az is segített még, hog azt képzeltem, hogy az épp aktuális "szerelmem" az. xD Még így is nagyon fájt, de próbáltam nem arra gondolni és végül sikerült is felhelyeznem.
2010. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

11:54 az, hogy neked előrefele kell tolni nem biztos, hogy neki is jó lesz. ^^

Én pl ha már nem erős a vérzésem csak akkor tudom felrakni a tampont, ha ferdén hátrafele tolom.

Kérdező. próbálkozz, elsőre szerintem senkinek nem ment simán, lazíts. Tapasztalatom szerint úgy a legkönnyebb felrakni, ha állok és fél lábam a kád szélén van, úgy megy jó helyre. Ha munkahelyen vagyok akkor wc-n ülve felmegy valameddig, de akkor ha felállok még beljebb kell tolni egy kicsit, hogy jó legyen. ^^

2010. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szűcs Vivike ***** válasza:
Az előttem szólók már szinte elmondtak mindent, amit akartam, de még annyit hozzátennék, hogy szerintem az első együttlét előtt inkább ajánlanám a betétet.
2010. júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én most olyan 3-4 hónapja tértem át tamponra, de előtte minden tamponos kérdést ami itt található elolvastam. és nekem simán ment. szűz vagyok. nekem a gugolás segített és persze az ellazulás :) sok sikert, remélem menni fog :)
2010. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Minyon_LL válasza:
15 vagyok(szűz)és durván 1 éve használok tampont. Minivel kezdtem és szerencsére nem fájt (most már a narancs szinűt használom, mert különben 2óránként cserélni kéne :S ). Én a wc szélére teszem fel az egyik lábam és kicsit jobbra döntve tolom fel (: amikor kicsit gyengébb a vérzés akkor picit fáj ugye a súrlódás miatt de ki lehet bírni (:
2010. aug. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!