Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valamit rosszul csinálok?

Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Szeretnék maszturbálni,ki is próbáltam már,legjobban a csiklóm izgatása jön be,de amikor erősebben kezdem akkor remegnek a lábaim,majd elájulok,teljesen végem van, rosszul akarok lenni... szerintem ha megvárnám az orgazmust tuti összeesnék és félek hogy nem fogok tudni orgazmust kapni rendesen... az ujjazás meg nemis annyira izgat... szerintetek ez normális? :(
2010. dec. 19. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
A latexangel.com című oldal rejt számodra megoldásokat....
2010. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális.
2010. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a latexangel.com az elég érdekes oldal de szerintem nem nekem való :P
2010. dec. 20. 19:40
 4/7 anonim válasza:
Voltál már pasival?ha még szűz vagy,akkor normális ez,akkoriban én ugy voltam,hogy nemindultam be,ha magamnak probaltam valamit csinálni,első ujjazás is fájt,de mostmár élvezem,amiota barátommal túlestem ezeken.
2010. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
normális. nekem is remeg a lábam. de még orgazmus után is.
2010. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valahol mélyen legbelül még mindig nem fogadod el, hogy mit csinálsz, és miért. Talán próbáld meg lazábban felvenni az egészet, ne görcsölj annyira.
2010. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mostmár énis átéltem és tudom is hogyan kell :))
2011. júl. 16. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!