Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerinted is helytelen volt,...

Szerinted is helytelen volt, amit tettem? :S

Figyelt kérdés

Tegnap este veszítettem el a szüzességemet az egyik legjobb fiú barátommal, aki az osztálytársam is egyben. Annyit kell róla tudni, hogy nagyon perverz egyéniség, előtte is csináltunk egyesmás dolgokat, de alapból megmondtam neki, hogy 16 éves koromig semmi szín alatt nem akarom, hogy elvegyék, de szegénykém szinte pontosan eddig bírta. Beadtam a derekam... Ilyen születésnapi buli szerűség volt nálunk, és a szüleim nem voltak otthon. Csakis a legjobb barátnőimet (szintén osztálytársak) és ugye őt hívtam el. Este, olyan egy óra felé történt meg az egész, teljesen sötétben. Ott voltak ugye a barátnőim is, ő bátorítottak minket, nagyon aranyos volt tőlük. ^^


Természetesen védekeztünk. Nem is igazán fájt, és csak egy kicsit vérzett. Igaz, hogy nem élveztem el, de jó érzés volt, a fiú szerint felejthetetlen. Nem bántam meg a dolgot, mégis helytelennek érzem az egészet. Valahogy így terveztem a szüzességem elvesztését, mert nem a barátommal akartam (még nem volt barátom.) bizonyos okok miatt. Nem akarok járni a sráccal, félek, hogy nem tudnék beleszeretni, főleg azért mert másik fiúba vagyok halálosan szerelmes egy ideje, és érzem, hogy előbb vagy utóbb össze fogunk jönni.


Még egy utolsó megjegyzés, a fiú a legjobb barátnőmmel is "lefeküdt" már, csak kicsit régebben, de hasonló szituáció volt.


Tudom, hogy ez a történet olyan k*rvásan hangzott, pedig nem vagyok az. Mi a véleményetek? Köszönök szépen a válaszokat. :) L/16


2010. okt. 3. 17:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Ott voltak a barátnőid is? esetleg fogták a kezed is? ne haragudj ez nagyon gyerekes megoldás, és eléggé gáz...:S
2010. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
48%
háátt.. a srácnak Respect!
2010. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy igenis nyomós okai vannak, hogy miért nem a barátommal akartam lefeküdni először. Igen, lehet, hogy később meg fogom bánni, de valahogy nem érzem azt, hogy ez miatt, nem tudom, hogy miért...
2010. okt. 3. 17:55
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Úgy beszész erről, mintha nagy erő kellett volna ahhoz, h megtedd, és a nagyon jó fej barátaid átsegítettek volna ezen a nagy dolgom. Át is ölelt??!!! WTF? Jézusom, jóhogynem világítottak a srácnak zseblápával, h betaláljon a lyukba -.-


Jah és igen, jól gondoltad, k.urvásan hangzik, rosszul tetted, s meg fogod bánni, amint felnőttél és felfogod, h milyen kislány vagy még.

2010. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretek örömöt okozni másoknak. ^^ "

én már tudom mileszel ha nagy leszel (:

2010. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
mi az a nyomós ok, amiért nem a szerelmeddel akartad?
2010. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretek örömöt okozni másoknak. ^^ Írtam is, hogy teljesen sötét volt, ezért a lányok nem láttak semmit, csak beszéltek hozzám, a legjobb barátnőm át is ölelt egyszer, nagy segítség volt a számomra. Tehát gruppenről szó sem volt. :)"


pont az jutott eszembe amit egyik válaszadó már leírt. én is tudom mi leszel ha nagy leszel:D én is szeretek örömöt szerezni másoknak, csak nem így:))) (persze a párom az EGYETLEN kivétel)

Nagyon élvezhetted egyszer, ha bátorítottak...és még meg is ölelt a barátnőd! ez ám a baráti szeretet és a női összetartás....most komolyan...

remélem tudod, hogy az elkövetkező két hónapban mi lesz a sztori a suliban...

de tudod mit? megérdemelnéd...ja és szerintem húzz papirtasakot a fejedre

2010. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem,nekem semmi kifogásom a történettel.

21F

2010. okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
BUTAA -,-
2010. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
no cink. ha kicsit is élvezted akkor mért bánnád meg? hülyeség. örülj hogy elvesztetted :)
2010. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!