Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon szűz vagyok még?

Vajon szűz vagyok még?

Figyelt kérdés
A barátom, legutóbb, mikor náluk voltam, betette, viszont nem élvezett el. Akkor én még félig szűz vagyok, vagy nem? Remélem, mert nem szeretnék hazudni anyukámnak.
2008. dec. 10. 20:39
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
26%
Szia Babuci!Egy fontos kérdés amit már többen feltettek csak lehet nem figyelted!VÉDEKEZTETEK??????!!!!Tudod óvszer vagy valami.Mert ha nem akkor az elég nagy gáz.És lehet anyuci 9 honap mulva nagymami lesz.De látom téged ez nem nagyon zavar.15 évesen ennyi eszed van.
2008. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
85%

NE BÁNTSÁTOK MÁR SZEGÉNYT!


Az is kérdezhet ilyeneket, aki totál képben van mindennel.Én unakohaugom is szokott olyan kérdéseket feltenni, amin néha megütközök,de ettől függetlenül tudja mi az a szex, tudja hoyan kell védekezni stb.Csak még gyerek.

Feltett egy kérdést, várt rá egy választ, nem azt, hogy babukázzátok meg csúfoljátok.


Kérdező:azt hiszem a többi válasz alapján már sejted az igazságot,valóban nem vagy szűz.Óvszert használjatok, bármilyen drogériában(DM pl) tudtok venni pár száz Ft-ért,behogy jöjjön aztán a gólya.

A gonoszkodó válaszokkal meg ne fgolalkozz, van akinek sok ideje van netezni.

Ha kérdésed van,tedd föl nyugodtan,én válaszolni fogok neked rendesen.Inkább minthogy bizonytalan legyél és ne merj valami fontosat megkérdezni.

2008. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
100%

A lány nem hülye, hanem csak naív. :) Az utolsó, nagyon aranyos mondatában van a lényeg: "Remélem, mert nem szeretnék hazudni anyukámnak." A dilemmája valójában abban van, hogy nem tudja, mi rosszabb: szűznek hazudnia magát anyukája előtt, vagy megmondani neki azt, hogy már nem szűz. Az előbbivel saját magának, az utóbbival elsősorban édesanyjának szerezne fájdalmat. Ezért az utolsó fogódzó, amibe próbál belekapaszkodni, hogy hátha van mégis még valami lehetőség arra, hogy szűz, és akkor egyiket sem kell tennie. Mivel nem biztos a dolgában, ezért ez a kérdése a lehető leglogikusabb az ő szempontjából.


Az is kiderül, hogy nyilván az illető anyuka hasonlóképp nincs felkészülve a dologra, mint a kedves lánya. Nem "világosította" még föl, vagy mert egyáltalán nem is állt szándékában (ez a rosszabbik eset), vagy (és szerintem ez a helyzet) mert ő is naív: azt gondolta, az ő kedves kis szófogadó kislánya - akit sikerült úgy nevelnie, hogy 15 éves (lányoknál elég rossz kor ám! :D) korában fontos számára, hogy ne hazudjon az anyukájának - még nincs abban a korban, "jó kislány", "nem tenne olyat" stb., ezért a felvilágosítással is ráér. Hát ebben tévedett.


Kedves Kérdező, ha ennyi gúnyolódó, sőt durva válasz után sem ment még el a kedved, és ezt elolvasod: azt tanácsolom, ne hazudj az anyukádnak. Ha pedig az igazat akarod neki megmondani, sajnos már csak azt mondhatod, hogy nem vagy szűz.

2008. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Gondolom már eléggé szar neked, hogy mindenki csak osztja a fejedet, én nem azt szeretném....!!!

A többieknek csak annnyit mondok nem mindenkinek az anyukája olyan, hogy mindent elmond a lányának, vagy éppen az anyuka várja a lánya kérdéseit...

De ezt csak a kérdező tudhatja, szóval először is kedves kérdező beszélgess el az anyukáddal, mivel azt írtad, hogy 15 éves vagy, így gondolhatja, hogy már nem vagy szűz, vagy már megpróbáltátok a dolgokat a barátoddal.

Szeretném, ha mondanád nekem, hogy hány éves az anyukád, de ha nem is fiatal, és modern a felfogása nem lesz semmi baj vele. Nyugodj meg!!

Viszont a szex nem játék az egy élvezettel, érzelmekkel teli dolog, amit ha a barátunkkal csinálunk az csak azért van, hogy közelebb érezzük magunkat a másikhoz, és élvezetet nyujtsunk a másiknak és persze magunknak...

Én annyit szeretnék neked mondani, hogy mostmég mikor nem vagy olyan biztos a dolgodban, mondd a barátodnak, inkább kényesztessétek egymást vagy játszadozzatok. Az mindennél jobb, és megismeritek egymás igényeit, és hogy mi a jobb a másiknak, hidd el élvezni fogjátok.

És összekötöd a kellemest a hasznossal, mivek megismered a testét és azt, ami jó neki, és hidd el elég lesz neki.

Nah jó nem tanácsokat szeretnék adni, csak egy ötlet volt, ha belegondolsz és okos vagy ezt fogjátok csinálni.

Én egyáltalán nem itélllek el, mert én 16.5 éves voltam, mikor volt az első szeretkezésem, az sem ugymond önszántamból, az akkori barátommal szakítottam, most van egy másik vele élvezetessebb minden...

Nah jó jah és nem vagy szűz, ez nem kétséges, de a védekezést mindenkééppen vegyétek igénybe.

Az fontos!!

Üdv: Edina (egy jóbarát a netről :))

2008. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
50%
Egészen pontosan 32,5%-ban vagy szűz. Ez egyértelmű... 15 éves vagy és még nem tanultál szűzességszázalékszámítást? Ez a mai oktatási rendszer...
2008. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
szüzesség micsoda??? te nem vagy normális... én 20 éves vagyok és még ilyenröl sosem hallottam. ha egyszer valakinek bedugják akkor már nem szüz.... ezen nem tudom mit kell számolgatni :D
2008. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Az elélvezésnek semmi köze a szüzességhez. Miután már benned járt a péniszével, nem vagy szűz. Olyan nincs, hogy félig szűz, ezt felejtsd el!

Szerintem nem kéne még szexelned (ebben a korban bőven elég a petting) és lehet tanácsos lenne anyukádnak elmondani, mert ha bármi gond adódik (nőgyógyászati probléma, terhesség...), gondolom leginkább az ő segítségére számíthatsz.

Hozd fel a témát és tedd fel a kérdéseid. Olvasgass a neten, ahol rengeteg hasznos infót találsz. Nagyon fontos, hogy tisztában légy mindennel, leginkább a védekezéssel kapcsolatos témában!

2008. dec. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
46%
De bunkók....én megértelek.....sz'al csak azt akarom mondani h nem v szűz, de ha jót akarsz magadnak ne mondd el anyádnak......bocsi de tudom milyenek az anyák....
2009. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

mér bocsánat eléggé le lettem pontozva, de azért megkérdezném, ha a párja volt olyan kedves, és lefeküdt vele, és elméletben szereti, nem kellett volna előtte felvilágosítania?

Már ha tudja, és nem csak gyere, próbáljuk ki alapon ugrottak fejest mindketten.

2009. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!