Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves szűz férfikénként...

23 éves szűz férfikénként vajon előnyben vagyok a szűz csajoknál kevésbé szűz srácokkal/férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
képet küldök, ha kíváncsi vagy rám
2011. aug. 12. 11:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a kevésbé szűzről küldj képet!Milyen az?
2011. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagy előnyben. Ha a partnered szeret és veled akarja elveszteni, akkor nem fogja érdekelni, hogy szűz vagy, de azok a lányok, aki csak elveszteni akarja úgyis egy tapasztaltabb srácot fog választani. Jótanács: ne reklámozd a szüzességed.

26F

2011. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kevésbé szűz?:D haha. ez jó. Ez olyan mint mikor nagymamám leütött egy bogarat (megjegyzem nem szoktunk, de megijedt, allergiás a csípésére) és azt mondta: csak kicsit halott, gyorsan vidd kix)Csak elszédült és túlélte:D

Egyébként kedves kérdező! Én részemről olyan férfival szívesebben kezdenék, aki már nem szűz. Nem csak a tapasztaltsága miatt mondom, de 20on felül már az is számít mennyire tudta úgymond kiélni magát, mert egy fiú azért szakított velem: "Szeretnék még más lányokkal is lefeküdni, de aztán összejühet újra"-gyerekes majom, de megértettem. na mindegy:D szóval ilyet nem akarok mégegyszer. Nagyon kellemetlen volt.

21L

2011. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha én szűz és lány lennék (egyik sem vagyok), azt szeretném, hogy egy tapasztaltabb, odafigyelő, gyengéd férfi vegye el a szüzességem. Két okból: Ha a fenti helyzetben lennék, én egy ilyennel képzelném el az életem, másrészt vele kevésbé fájna.


Ettől még lehet olyan lány, akinek ez nagyon fontos, nála előnyben vagy. Azt hiszem általánosságban (tehát statisztikailag) inkább hátrányban. Neked úgy is az az egy lány véleménye számít, nem a statisztika. Miért töröd magad ezzel? Itt szeretnél rátalálni?

2011. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet, írtam privátot.
2011. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

12:05

Attól még nem ilyen minden fiú:D:D

egy gyökér miatt ne büntesd a többi fiút.

21f

2011. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem , úgy gondolom h nem vagy előnyben . Egyetértek azzal a válaszolóval aki azt irta hogy aki szeret, szerelmes annak mindegy lesz h szüz vagy e...Viszont még a szüzlányok is inkább a tapasztaltabb pasikat szeretik , akiről úgy gondolják tud velük bánni és rábízhatják magukat.


19L


jöhet a kép

2011. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet! Szerintem nálam nem lenne nagyobb esélye egy szűz fiúnak, mint egy kevésbé szűznek (WTF?!), pontosan azon okokból, amiket már fent is leírtak: tapasztalatlanság stb. De ha nagyon tetszik a szűz srác, akkor összejönnék vele, mert nagyon nem érdekelne, hogy történetesen szűz. Ezért ez szituáció függő. 19L
2011. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
küldj képet nekem
2011. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
szerintem aranyos ha valaki szűz 23 évesen :D
2011. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!