Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon szűz vagyok még?

Vajon szűz vagyok még?

Figyelt kérdés
A barátom, legutóbb, mikor náluk voltam, betette, viszont nem élvezett el. Akkor én még félig szűz vagyok, vagy nem? Remélem, mert nem szeretnék hazudni anyukámnak.
2008. dec. 10. 20:39
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
65%

Most miért kell őt bántani? Ti is voltatok annyi idősek mint ő (vagy még nem voltatok annyi idősek és azért ugattok) de ez az oldal azért van h kérdezzenek amit akarnak és amire szükségük van. Ennyi. Attól h el van tájékozódva nem tehet róla. Nem érett még a szexre és nincs normálisan felvilágosítva. Most miért kell ezért őt b_sztatni? Meg azért mert megoszt mindent anyukájával abba is mi a ciki? Én is megosztok vele majdnem mindent, és mégse vagyok kisgyerek. Ennyit rólatok.

Neked pedig kedves kérdező, csak annyit mondanék hogy már nem vagy szűz hisz betette, kivette és kész.

cukorfalat

2008. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
91%
nem lennék a helyedben... elvesztetted a szüzességed, és ráadásul olyan tapasztalatlan vagy hogy egy 11 éves világosit fel téged. nagyon elszomorít a helyzet hogy egy 15 éves lány ilyen tudatlan :S
2008. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene ilyeneket irni neki - ha már idáig nem sikerült felvilágosítani, akkor éppen itt az ideje. Tehát:


1: NEM vagy szűz. Addig vagy szűz, amíg egy fiú először beléd nem dugja a megfelelő alkatrészét. Ha csak 1 másodpercre is...


2: NAGYON SÜRGŐSEN nézz utána, hogyan kell védekezni a nemi betegségek és a nem kívánt terhesség ellen. Nem biztos, hogy amit most gondolsz, az jó. Óvszerről hallottál már? És használni is tudod? Netán használtad is?


3: PRÓBÁLJ MEG jó viszonyt kialakítani az édesanyáddal, hogy tudj kérdezni tőle. Minél hamarabb próbálj meg vele erről beszélgetni!


4: Jó eséllyel nem ártana kicsit fejleszteni a szexuális kultúrádat. Ha egy fiú nem megy el benned, az azért nem jó dolog. Felvilágosító filmek, vagy az édesanyád tud segíteni.

2008. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

cukorfalat: nem az a gáz, hogy mindent megoszt az anyjával, azzal az égvilágon semmi baj. Ellenkezőleg, az a gáz, hogy nem az anyja világosította fel, hanem a 11 éves öccse, és ennek köszönhetően ilyen dolgokat kérdezget nagy gyanútlanul. Ne csodálkozzon, ha aztán kiröhögik.

Én pl. abszolút nem csesztettem, csak rámutattam, hogy ennek nagyon nem így kéne lennie.

2008. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
100%
hány éves volt a fiú??Vagy direkt nem ment el, v nem akart védekezésből, v nem tudott??
2008. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
87%
ne haragudj de ilyennel, h cukorfalat nem csesztetted....ha kérdez miért nem lehet normálisan válaszolni??szerintem is furi h nem tudja de azért vagyunk itt h segítdünk neki, nem azért h megalázzuk
2008. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
46%

Már bocs, de tutira kamu a kérdés, vagy nem 15 éves a csajszi.


1. 15 évesen senki nem hiszi magáról, hogy 'félig szűz', mert nem ment el benne a srác.


2. Ha nem szeretne hazudni az anyukájának, akkor ezt elmondta volna neki, és tőle kérdezte volna meg.


3. Egy TIZENÖT éves LÁNYT a TIZENEGY éves ÖCCSE világosít fel????:O Naneee...


És ezzel én nem piszkálódni akartam. Csal elmondtam a véleményem.

2008. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Picit sötét vagy....de szerintem, ha már a szexhez elég felnőttnek érzed magad, akkor ezt igazán tudnod kellene...Nem, nem vagy az. De gondolom ez volt a célod nem?...Vagy csak az, hogy betette ozt jóvan?....

Ezzel viszont nem bántani, megalázni akartalak, de egy jó tanács: a következő szexig beszeljél az anyukáddal, vagy olvasgasd átt a neten a dolgokat, és szerezzél be óvszert(mert nem írtad, hogy lett volna)

Sok sikert, jah és ideje volna, ha a felvilágosodás útjára térnél :)

2008. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
54%

ha már betette akkor már nem vagy szűz. ha tényleg 15 éves vagy, akkor azért illik tudni. vagy mért engedted meg a barátodnak hogy betegye eggyáltalán ha nem sokat tudsz a szexről?! vagy csak ki akartad próbálni h milyen?:\ evvel nem nagyon kéne jáccadoznod babuci xD és máskor anyudat kérd meg h világítson fel, mert hogy egy 11 éves a 15 évest:O nah ez már cink:S vagy ha anyáddal nem vagytok jó viszonyba, akkor pl apádat vagy nemtom:S de ez elég gáz... jó, én se vok sokkal idősebb:S:$ de legalább nem a 8 éves féltesóm világosított fel;)

továbba szép napot.puszííh

2008. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
76%

Jaj, kicsi lány! alaposan kihasználtak!


Nem elég, hogy nem vagy szűz, de ha nem védekeztetek, mert ez tűnik ki, még akár terhes is lehetsz!

Kérlek beszélj anyukáddal, mert itt nagyon gyorsan felvilágosításra van szükséged, mielőtt nagy baj lesz!


Nem attól vagy szűz, hogy elélvez-e benned, ettől legfeljebb csökken az esélye, hogy terhes vagy, de még erre is lehet!

a szűziesség azt jelenti, hogy van egy vékony hártya a pucidban nagyon benn, és az szakad át!


Anyuka helyében én eltiltanálak a sráctól, hogy lehet egy fiú ennyire bunkó!?

2008. dec. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!