Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon szűz vagyok még?

Vajon szűz vagyok még?

Figyelt kérdés
A barátom, legutóbb, mikor náluk voltam, betette, viszont nem élvezett el. Akkor én még félig szűz vagyok, vagy nem? Remélem, mert nem szeretnék hazudni anyukámnak.
2008. dec. 10. 20:39
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
12%
Nem szidjuk mi ne aggódjál babuka... Kitől kaptál felvilágosítást? Biztos valami barátnődtől aki... :P
2008. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
86%
Ne is haragudj, de milyen problémáról beszélsz? A fiú betette neked, és csináltátok, csak nem ment el. Az, hogy szűz vagy, nem attól függ, hogy elment-e benned. Benned volt, nem vagy szűz. Ennyi. De ez egyértelmű, azért vannak fennakadva rajta mások is, hogy hogy kérdezhetsz ilyet. Félig szűz? Bocsi, de még jó, hogy azt gondolták, nem vagy felvilágosítva. És ezt nem rosszindulatból mondom.
2008. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
50%
Nem is állt szándékomba,de ez a szöveg olyan általános iskolai alsós mesedélutánra emlékeztet engem :G...biztos kis 2 copfos,hsm-pólóba járó kislányka vagy még.sokat kell még fejlődnöd azthiszem :D...
2008. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
nem vagyok babuka... és nem a barátnőm volt hanem az öcsém. 11 éves, de ez most nem tartozik ide...
2008. dec. 10. 21:08
 15/39 anonim ***** válasza:
10%
Nem akartam én szidni édes drága virágszál,de lassan menned kellene nem gondolod,este van már vár a Hello Kittyes pizsi,de lehet te Thomasost<333 xD hordasz :G...:):):):):)...
2008. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
az ÖCSÉD??? Téged az ÖCSÉD világosított fel??? Ez egyre rosszabb.... akkor már nem csodálkozom azon, hogy ilyen kérdéseket teszel fel... Miért nem az anyukáddal beszéltél a felvilágosítás kérdésről? Vagy nem jó a viszonyotok? Mert most akkor nem lennél ilyen helyzetben, és nem kérdeznél ilyesmit.
2008. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
10%
Mindent értek... xDxDxD Puszilom az öcsit. Vele is mindent megosztasz mint anyucival? xDxD
2008. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
9%
Olyan kis cuki kislány lehetsz,szerintem nem kellene még ilyennel foglakoznod :D...babukaaa :D
2008. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
9%
Biztos cuki. Valami szőke liba. Vagy inkább vörös. És tiszta nőies...
2008. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:
95%

nem tudom miért kell ilyeneket írni másnak, már bocsi, ha nem tudja hát nem.

Nem vagy szűz.S anyukáddal biztos tudsz erről is beszélni, az nagyon jó ha jó a kapcsolatotok.

2008. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!