Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdnék az unokatestvéremme...

Lefeküdnék az unokatestvéremmel, hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Én egy szűz 18/F vagyok és nagyon tetszik a 26/L (első) unokanővérem. Vele szeretném elveszíteni a szüzességem, és megtaníthatna egy s másra, mert ő már tapasztalt. Nyilván nem gondolkodom hosszú távú kapcsolaton, főleg nem szeretnék gyereket tőle. Kettőnk között fog majd maradni. Hogyan közöljem vele a szándékomat?
2010. júl. 13. 10:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mi nagyon jóban vagyunk egymással, szoktunk beszélgetni intimebb dolgokról is. Mondta, hogy járna is velem, ha nem lennék az unokatestvére. (Azért egy 26 éves lány testét nem kell kommentelnem...). Sajnos mivel elég távol lakunk egymástól, ritkán tudunk csak találkozni. Nagyon tetszik nekem és kedves lány. Hát bakker, véletlenül az unokatesóm...
2010. júl. 14. 01:06
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ne feküdj le vele,hisz a rokonod...én is bírom az unokatesóm,de sohase feküdnék le vele:S

Meg szerintem,később ezt talán meg is bánnád..és mit szólnál,ha véletlenül "hiba történne" (bár ilyen ne legyen,csak tegyük fel),és esetleg teherbe esne??Csak megtudnák,hogy ki az apja,ráadásul még beteg is lehetne a gyerek...elvetetni meg??:/ Nem hiszem,h klassz dolog :S

Inkább ne tedd meg,és szerintem fordulj valami orvoshoz...(nem gúnyolodásból!!)

2010. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igazad van. De azért meg fogom csókolni, de annál többet valóban nem érdemes csinálni. A te válaszod volt idáig a leghasznosabb. Megnyomtam a zöld kezet a kommentednél :D
2010. júl. 15. 13:17
 14/17 anonim válasza:
vagy kamu, vagy elmebeteg vagy. Vérfertőzésre nem gondoltál?
2010. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

na én kicsit később válaszolok, véleményt nyilvánítok, ha nem baj


nekem 2 nős unokabátyám van, így nem szándékoztam (és nem is akarok) egyikükkel se viszonyt létesíteni.


szerintem ha az unokanővéred benne van, és a vérfertőzést valahogy kiküszöbölitek akkor én nem tudom.


a szándékodat meg őszintén közöld vele, szerintem úgy a legjobb


F/24

2010. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

A vérfertőzést óvszerrel ki lehet küszöbölni.

Köszönöm a válaszodat.

2010. aug. 2. 09:37
 17/17 Ga-Te válasza:
Nos az előttem szóló pár kommentelő úgy látszik elég buta és tájékozatlan. A vérfertőzést nem kell szerint érteni. Ergó nem lesztek betegek ugyan az történik mint ha lefeküdnél egy nem rokonoddal. A vérfertőzést a vérvonal megfertőzésére értik. A kérdezőnek pedig annyit mondanék, hogy mindenki úgy éli az életét ahogy akarja. Talán uncsitesóval nem olyan gáz egy jó szex ha szigorúan csak szórakozásról szól a dolog. De valóban ha lehet ne csináld fel és szeress bele meg ilyenek.
2015. jan. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!