Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdnék az unokatestvéremme...

Lefeküdnék az unokatestvéremmel, hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Én egy szűz 18/F vagyok és nagyon tetszik a 26/L (első) unokanővérem. Vele szeretném elveszíteni a szüzességem, és megtaníthatna egy s másra, mert ő már tapasztalt. Nyilván nem gondolkodom hosszú távú kapcsolaton, főleg nem szeretnék gyereket tőle. Kettőnk között fog majd maradni. Hogyan közöljem vele a szándékomat?
2010. júl. 13. 10:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
13%
unoka tesommalén is lefekudtem
2010. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
fordulj orvoshoz először sztem.
2010. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem egy olyan lánnyal próbálkozol, aki nem rokon? Biztos tetszik más is neked. Ha ez rosszul sül el, akkor többet nem jártok együtt családi bulikra?
2010. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy te ezt hogy álmodtad meg, de ne számíts rá, hogy pont az unokatestvéreddel fogod elveszíteni a szüzességed, hiszen rokonok vagytok.
2010. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Velem is le akar feküdni az unokatesom de am nekem is bejön ö XD de nem lehet mivel uncsiteso szal kicsit szerintem izé........ L voltam
2010. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
am ilyen korra sztem már ki kellet vna nőni ezta a feküdjünk le az uncsitesónkal dolgot sztem:D oks h kiskorunkba mi is játszottunk papásmamát uncsimmal xD de csak igy ruhán kersztül xD de mostmár megsem fordult ilyesmi a fejemben pedig elég jó csaj lett:D
2010. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Más nővel gondolom még nem találkoztál... Jó, a nagyi, nade azt tán mégse kéne...
2010. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

unokatestvérek már házasodhatnak is idióták! [tisztelet a kivételnek]

nem is azzal van a baj hanem a korkülönbséggel.

egy 18 éves fiatal srác keressen korabelit

2010. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

ember, te beteg vagy!!

az unokatesóddal?? :O :O

milyen gáz lenne már vele elvesztened, nem ??

hallod.. legyél észné'

2010. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
szerintem ezt felejtsd el .. azutan ha ezt megtortent hogy fogsz a szemebe nezni? nincs legjobb baratod(lany) akivel szivesebben lennel?
2010. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!