Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nézitek le az olyan...

Miért nézitek le az olyan tizenéves lányokat, akik lefeküdnek nem tudom pl 15-16 évesen a barátjukkal vagy akárkivel? Mindenki itt okoskodik, hogy ez milyen korai, de ők hány éves korukban veszítették el?

Figyelt kérdés

17/L vagyok

én is egyébként majdnem 16 voltam amikor elveszítettem.. de a barátommal, akit szeretek és még mindig szeretem. miért olyan nagy bűn ez?

és ha nem a barátjukkal veszítették el, akkor mivan?

nem értek egyet.magyarázzátok el.kort és nemet is!köszi.


2010. márc. 12. 22:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%

Figyelj csak ide kisjányom! Nem azok vannak lenézve akik a barátjukkal szerelemből feküdtek le a barátjukkal, hanem azok akik írják itt hogy ennyi meg ennyi pasival voltam 14-15-16 évesen, meg annyi fiúval ahány éves vagyok.

Na ezek vannak lenézve kisanyám!!!!!!

2010. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

azzal egyet értek ha pl . 15-16 évesek és aolyannal vesztették el akit igazán szerettek,és őket is ugyanúgy viszont szerették,és megbíztak egymásba

viszont az olyannal nagyon nem amikor ennyi idősen egy buliban részegen,vagy egy olyannal akit nem vagy alig ismernek,mivel az elsőnek egy életre szóló "kalandnak" kéne lennie,amire úgy emlékszik majd vissza h de jó is volt(jó pesrz itt most jöhetnek azzal: "h de hát az első a legtöbb lánynak feáj", de én most itt az érzelmekre gondolok legfőképp

egy 15 éves szűz lány :D

2010. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

22:44es vagyok

jah és még azt hozzá tenném h az olyanokkkal nem kell foglalkozni akik pl. egy buliban veszítették el a szüzességüket,ő dolguk,ő testük,de azért megvan az olyan lányokról is véleményem

2010. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

nem vagyok a kislányod se a kisanyád se semmi hasonló..

de van akinek mindegy, kivel volt az első, akkor is lenézi, meg megszólja.. nem értem mire jó. nem azért mondom ezt, mert én is voltam már 20 pasival, sőt, én csak 1-gyel, de kíváncsi vagyok azok akik lenézik őket, ők mikor veszítették el..

2010. márc. 12. 22:46
 5/28 anonim ***** válasza:
Nem kell lenézni oket!ö dolguk,kíváncsiak,szerelmesek,...!de a védekezést ne felejtsék el aza lényeg!
2010. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

na köszi a normális választ.

én nem nézem le őket.. nem tenném meg, de nem ítélem ezért el őket. az ő dolguk.

2010. márc. 12. 22:47
 7/28 anonim ***** válasza:
Ez ígyvan! te 15 voltál?
2010. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
én igen.
2010. márc. 12. 22:50
 9/28 anonim ***** válasza:
54%

na idefigyelj csak én 17 évesen vesztettem el, engem nem érdekel hogy ki mit csinál de én lenézem őket mert kis kurv@ az összes!!!!

1. válaszoló voltam

2010. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
az mostanában az átlag szerintem!
2010. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!