Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nézitek le az olyan...

Miért nézitek le az olyan tizenéves lányokat, akik lefeküdnek nem tudom pl 15-16 évesen a barátjukkal vagy akárkivel? Mindenki itt okoskodik, hogy ez milyen korai, de ők hány éves korukban veszítették el?

Figyelt kérdés

17/L vagyok

én is egyébként majdnem 16 voltam amikor elveszítettem.. de a barátommal, akit szeretek és még mindig szeretem. miért olyan nagy bűn ez?

és ha nem a barátjukkal veszítették el, akkor mivan?

nem értek egyet.magyarázzátok el.kort és nemet is!köszi.


2010. márc. 12. 22:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
64%
a 15!
2010. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
Valójában én sem értem.Mindenkinek van magánélete és azt csinál amit akar.Semmi köze nincs senkinek,hogy mikor,hol,és mit csinált.Ha viszont valaki megtudja,hogy lefeküdt 15évesen lek*rvázzák,meg minden.Én is egy ilyenbe estem.15évesen lefeküdtem egy pasival,és az osztálytársam elmondta az egész osztálynak,és észrevettem,hogy másképp szólnak hozzám mint mielőtt még nem tudták volna.
2010. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem 15 évesen már lehet!
2010. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
köszi a normális válaszokat. te meg 1. ha ideges vagy akkor nyugtasd meg magad valahogy de ne rajtam vezesd le.kösz.
2010. márc. 12. 23:06
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a bajom, hogy 15 éves. (én 18 voltam)

Az a baj, amikor jön ide, hogy terhes vagyok? Aztán kiderül, hogy nem védekezett... A pasija 30 éves...

Amikor valaki 15éves megkérdezi, hogy mivel védekezzen, mindig normálisan válaszolok. Akinek lehet segíteni annak segítek. De azon hogy segítsek, hogy terhes-e? Általában nem is másnap jut eszébe, hogy 72 órásra küldjük, hanem 3 hét múlva amikor késik.

2010. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Te teszel fel provokatív kérdést, persze, hogy páran felkapják a vizet.


Ez a "divat" manapság, ha van szerelem ha nincs: dugni kell!

Nem nézek le senkit, de felelőtlenségnek tartom. Lefekszenek egymással, aztán jönnek a kérdések, hogy "A számba élvezett, lehetek terhes?" (bocs, a hitelesség kedvéért sem volt erőm teletömni helyesírási hibákkal, meg szmájlikkal.)

Először művelődni meg okosodni kéne.

(Tisztelet a kivételnek, mert mindig akad.)

2010. márc. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Azzal semmi baj nincs, ha olyannal veszíted el, akivel szeretitek egymást. A baj ott van, amikor mindenkivel, válogatás nélkül bármit, és utána még nektek sír a szátok, hogy terhesek maradtatok, meg hogy titeket becsaptak, meg milyen szemetek a pasik, stb. Jó dolog a szex, de megcsömörölhet az ember benne, ha ész nélkül, felelőtlenül csinálja.
2010. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
hát akik nem tudják mi az a védekezés, és mi lehet a következménye, azok buták. még nem érettek. de akiknek nem ilyen a problémájuk, néhányan azon is megrökönyödnek.
2010. márc. 12. 23:18
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem nézem le, bár nekem lett volna valakim ilyen korban és idejében meg lett volna. Nagyon rossz így egyedül, talán még most is együtt lehetnénk... 18/L
2010. márc. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Egyszer feltettem egy nagyon hasonló kérdést, tanulságosak a válaszok:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__4792..


Egyébként én nem nézem le őket, én is 14 évesen veszítettem el. És azok a válaszok tudnak nagyon dühíteni, amiben azt írják nekik, hogy babázz/tanulj inkább, az a neked való.

Én személy szerint emellett jó tanuló voltam (négyesek, ötösök, 2 nyelvvizsga, egyetem), és az a kapcsolat két és fél évig tartott. Nem hiszem, hogy ezzel egyedül lennék.

De biztos szórakoztató mindenkire reflexből köpködni.


Egy 20 éves nő.

2010. márc. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!