Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nézitek le az olyan...

Miért nézitek le az olyan tizenéves lányokat, akik lefeküdnek nem tudom pl 15-16 évesen a barátjukkal vagy akárkivel? Mindenki itt okoskodik, hogy ez milyen korai, de ők hány éves korukban veszítették el?

Figyelt kérdés

17/L vagyok

én is egyébként majdnem 16 voltam amikor elveszítettem.. de a barátommal, akit szeretek és még mindig szeretem. miért olyan nagy bűn ez?

és ha nem a barátjukkal veszítették el, akkor mivan?

nem értek egyet.magyarázzátok el.kort és nemet is!köszi.


2010. márc. 12. 22:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

16 voltam mikor elveszítettem a Szerelmemmel (annyi vagyok most is). Sosem veszem magamra. Lenne rá okom? A szövegkörnyezetben általában szerepel a "tinip.csa" "diszkók.rva" "több f.szt fogott mint kilincset" "minden héten mással szexel" szavak/kifejezések valamely variációja. Nem, nincs rá okom. Azt csak te tudod, neked van-e.

Persze vannak primitívebb emberek, akik szerint a szexualitásban elsődeleges szerepet az éeltkor játszik, és 18 alatt csak negatív élmények érhetnek, aztán pedig varázsütésre minden szuper lesz, na velük nem kell fogalkozni.

2010. márc. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

én párhete veszítettem el a szüzességem, és marhára nem érdekel a többiek véleménye .. egyébként meg igaza van annak a válaszolónak aki azt írta, hogy 15-16 éves korban teljesen normális, csak védekezzenek .

egyáltalán nem nézem le azokat, akik 15-16 évesen már nem szüzek ..


15*L

2010. márc. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
ennek örülök hogy vannak akik velem hasonlóan gondolkoznak :)
2010. márc. 13. 12:52
 24/28 A kérdező kommentje:
pontosabban : hozzám hasonlóan :D
2010. márc. 13. 12:52
 25/28 anonim ***** válasza:
Én 19 voltam, amikor előszőr csináltam. Nem néztem le, és nem nézem le azokat, akik 14-15 évesen már nem szüzek, de sajnos mostanában nagyon sokan vannak, azok között, akik ezt fennhangon emlegetik, hogy 14 vagyok, de már nem szűz, meg ennyi, mag annyi pasim volt stb. És akkor mi van? Egyéni szociális probléma.
2010. márc. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Mára az átlag életkor, hogy ki mikor veszti el a szüzességét, nagyjából lement 15-16 évre, ami már nem kisgyerekkor. 11-12-13 évesen (sok szokott ilyen lenni) valóban nem helyeslem, mert ekkor még a test nincs készen rá, hogy szexeljen. Az ilyen idős embereknek továbbra is azt fogom mondani, hogy menj babázni/autókázni.Végzettségemből kifolyólag láttam már egy-két meredek dolgot, így van miért azt mondanom, hogy: Ne tedd! .

Viszont egy 15-16 éves ember, normál körülmények között, már érett egy kapcsolatra, szexre. Erre a korra meggtörténik a felvilágosítás és képes az ember racionális döntéseket hozni. El tudja dönteni, hogy kivel, hol és mikor, de akkor vállalja is a következméneit, felnőtt ember módjára.

És én 21 voltam, mikor elveszítettem a szüzességemet.

2010. márc. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Én azokat nézem le, akik dicsekednek a barátnőiknek, hogy 14-15 évesen milyen érett nagylányok, mert már voltak pasival, de közben azt se tudják, mi az az óvszer, csak hisztizni tudnak, ha nem jön meg a mensijük. A szerelmet meg hírből sem ismerik, a pasi dugásra kell, ki kell élni magunkat fiatalon, mert ha nem, akkor jaj mi lesz (tényleg, mi is lesz? valaki világosítson már fel), a komoly kapcsolat meg ráér majd 20-30 évesen. Na, ezek szánalmasak szerintem.

Aki tud éretten és felelősségteljesen gondolkodni, az hallott már védekezésről, és mellesleg nem hirdeti mindenhol, hogy képzeljétek, én már dugtam, hanem tisztában van vele, hogy a szexuális élete csak rá és a párjára tartozik, senki másra. Ezért nehéz komolyan venni az olyan kis csitriket, akik szétkürtölik, hogy hány pasival voltak már, meg idejönnek a kérdéseikkel, hogy "lehetek terhes, ha a barátom ide meg oda dugdosta ezt meg azt stb.?"

Semmi baj nincs azzal, ha egy tizenéves lány elég érett ahhoz, hogy felelősségteljesen szexeljen a barátjával, akit szeret. A gond az, hogy ebben az életkorban a fiatalok nagy része még nem elég érett, csak annak hiszik magukat.

2010. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 15 éves koromban volt az első barátom és 19 évesen vesztettem el. Nem érzem azt, hogy lemaradtam volna valamiről, csak mert nem feküdtem le az első sráccal, aki meg akart dugni.
2010. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!