Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác aki nagyon...

Van egy srác aki nagyon tetszik, de nem tudom ezek után mit szóljak? L20

Figyelt kérdés

Kb 4 találkozás után tegnap először felmentem a lakására, mert meghívott. Annyit érdemes róla tudni, hogy kedves illemtudó, igényes megjelenésű, nagyon szimpatikus volt számomra. De amikor a lakását megláttam, leesett az állam. Az egész lakásban szana szét szétszedett elektronikai cuccok állnak, háztartási szemét zacskókban, penészes műanyag tányérok.. Már ez is ijesztő volt számomra, de koleszban láttam már durva dolgokat, de amit a szobájában láttam az túlmegy mindenen.. Ruhák, üres üdítős palackok, szemét, könyvek, itt is szétszedett elektronikai cuccok össze vissza mindenhol. Nyitott ablak mellett erős bűzlő halszag, szarszag és kanszag keveréke.. több tucat levél gyógyszer mindenfelé üresen.. nem tudom mit gondoljak ezek után róla.. normális, ha tegnap óta undorodom tőle? :\

csináltam képeket is a szobájáról, mivel ilyet még tényleg soha életemben nem láttam, de félek ezzel személyiségi jogokat sértenék ha feltenném

hogy élhet egy ápoltnak tűnő férfi ilyen környezetben?



2015. ápr. 10. 18:09
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

13:36

Azt mondta van balatonon egy nyaralója, arra próbált rávenni hogy egyik hétvégén oda utazzunk, én erőltettem picit hogy jó itt is.. először nem is akart belemenni hogy felmenjek hozzá, főleg h hirtelen jött az ötlet

2015. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
¯\_(ツ)_/¯
2015. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

ma 14:29

nem tudom miről beszélsz, szerintem nem neked írta :DD

itt nincs szó semmilyen nyaralóról, az viszont sajnos igaz, hogy én erőltettem picit, hogy felmenjünk hozzá :(

tényleg nem tudom mit tegyek most, azóta is nagyon rendes velem, de picit távolságtartó lettem ezután, már rá is kérdezett, hogy miért vagyok ilyen :O azt hittem magától rájön :D

2015. ápr. 12. 18:49
 44/44 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb pizzát rendelsz, mondd meg neki, hogy szívesen megajándékozod egy új monitortartóval :D
2015. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!