Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác aki nagyon...

Van egy srác aki nagyon tetszik, de nem tudom ezek után mit szóljak? L20

Figyelt kérdés

Kb 4 találkozás után tegnap először felmentem a lakására, mert meghívott. Annyit érdemes róla tudni, hogy kedves illemtudó, igényes megjelenésű, nagyon szimpatikus volt számomra. De amikor a lakását megláttam, leesett az állam. Az egész lakásban szana szét szétszedett elektronikai cuccok állnak, háztartási szemét zacskókban, penészes műanyag tányérok.. Már ez is ijesztő volt számomra, de koleszban láttam már durva dolgokat, de amit a szobájában láttam az túlmegy mindenen.. Ruhák, üres üdítős palackok, szemét, könyvek, itt is szétszedett elektronikai cuccok össze vissza mindenhol. Nyitott ablak mellett erős bűzlő halszag, szarszag és kanszag keveréke.. több tucat levél gyógyszer mindenfelé üresen.. nem tudom mit gondoljak ezek után róla.. normális, ha tegnap óta undorodom tőle? :\

csináltam képeket is a szobájáról, mivel ilyet még tényleg soha életemben nem láttam, de félek ezzel személyiségi jogokat sértenék ha feltenném

hogy élhet egy ápoltnak tűnő férfi ilyen környezetben?



2015. ápr. 10. 18:09
1 2 3 4 5
 11/44 anonim válasza:
Küldhetsz képet, megmondom mennyire vészes a dolog. :D
2015. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
No nézzük azt a képet.
2015. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 vorarlberna ***** válasza:
Kérlek küld el nekem is, láttam sok gyüjtögetőt akiknem bírták kidobnimég a szemetet se, kiváncsivá tettél...
2015. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 To7ka ***** válasza:

De ez attól még nem lesz normális. Nekem soha nem jutna eszembe bűzbe és totál káoszba még véletlen se felhívni egy lányt, vagy leültetném a lakás legnormálisabb sarkába, és kérnék Tőle 5p-et, hogy összedobáljak cuccokat. A bűz már tényleg nagyon durva...

De igen alacsonyan van itt néhány ember elvárása:D Nem, ha eljutsz odáig, hogy felhívsz egy lányt aki tetszik, 12 éves is lehetsz külön lakásba, akkor se lesz normális a szarszag...

2015. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok takarításmániás. Viszont ha valakit felhívok a lakásomba, akkor egyrészt megtisztelem azzal, hogy nem egy disznóólban fogadom. Másrészt ha vendég jön, az eleve motivál arra, hogy rendet rakjak otthon.
2015. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

Várom a képet!

bár nekem sincs nőm mégis rend van...

Esetleg a ruhák vannak néha szana-széjjelm, de ügyelek rá h friss illat legyen a házban szobában rendszeres a szellőztetés mert szoktam esténként edzeni :D

szeretem a tisztaságot...

2015. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is képet. :)
2015. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

remélem ezzel még nem sértek semmit:

[link]


ez csak a szobájának az egyik részlete, ilyen szinten képzeljétek el a többit is, csak a többi részén rengeteg elektronikai izé is van ezek mellett, szennyes ruhák ugyan így stb..

2015. ápr. 10. 18:22
 19/44 anonim ***** válasza:
na ez mégis durva :D
2015. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

és még a féknyomos boxert is :D

Durva :D

2015. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!