Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác aki nagyon...

Van egy srác aki nagyon tetszik, de nem tudom ezek után mit szóljak? L20

Figyelt kérdés

Kb 4 találkozás után tegnap először felmentem a lakására, mert meghívott. Annyit érdemes róla tudni, hogy kedves illemtudó, igényes megjelenésű, nagyon szimpatikus volt számomra. De amikor a lakását megláttam, leesett az állam. Az egész lakásban szana szét szétszedett elektronikai cuccok állnak, háztartási szemét zacskókban, penészes műanyag tányérok.. Már ez is ijesztő volt számomra, de koleszban láttam már durva dolgokat, de amit a szobájában láttam az túlmegy mindenen.. Ruhák, üres üdítős palackok, szemét, könyvek, itt is szétszedett elektronikai cuccok össze vissza mindenhol. Nyitott ablak mellett erős bűzlő halszag, szarszag és kanszag keveréke.. több tucat levél gyógyszer mindenfelé üresen.. nem tudom mit gondoljak ezek után róla.. normális, ha tegnap óta undorodom tőle? :\

csináltam képeket is a szobájáról, mivel ilyet még tényleg soha életemben nem láttam, de félek ezzel személyiségi jogokat sértenék ha feltenném

hogy élhet egy ápoltnak tűnő férfi ilyen környezetben?



2015. ápr. 10. 18:09
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus kocka-szoba, csoda hogy a külsején nem látszik...
2015. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim válasza:
Igen.az tuti,hogy nem 100 as
2015. ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Több képet is mutathatsz, ne aggódj, senki nem fog ráismerni. :D
2015. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Basszus :D

Nem kérdeztél rá, hogy miért? :D

Én kiakadnék, ha valaki ilyen helyre hívna fel.

2015. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is jártam így :D Hát én nagyon leblokkoltam :D A pasi 30 éves volt és az anyjával élt.Mindig ki volt nyalva, igényesen öltözött, tényleg marha jól nézett ki. Felhívott magukhoz munka után, mert nagyon fáradt voltam, mondta aludjak egy kicsit náluk nyugodtan, ne vonatozzak haza másfél órát. Hát mikor beléptem, azt hittem elhányom magam. A konyhában a rothadt hús az asztalon amit beköptek a legyek, hadd ne részletezzem... A fürdőbe az anyja betétjei használtan szanaszét, a szobában égő cigaretta meg nyugtatós levelek szerteszét, piás üvegek. Ott volt az anyjának a pasija is, használt kotonok az ágy mellett, az anyján egy bugyi és egy melltartó.De mondta hogy ne zavartassam magam, üljek le valahova. Fuhh én nagyon kiborultam. Kb 10 percet voltam benn, és utána már fáradt sem voltam :D
2015. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

ilyenek voltak a monitoron: [link]

kiszedtem a srác nevét, meg email címét a monitor aljáról meg tetejéről, mert az biztos személyiségi jogot sért

és tele volt több száz ilyen hieroglifás lappal a lakás:

[link]

ezek mik? ez normális? valaki látott már ilyet?

a minőség valami miatt nagyon rossz lett amikor közelről fényképeztem, de hátha ti tudjátok mi ez :\

szerintetek ez valami betegség? vagy miért lakik ilyen környezetben?

egyébként ő már külön él 24 éves és saját lakása van, a szülei elég szegények, szóval nem tudom hogy csinálta, de azt mondta nekem hogy befektetései vannak vagy ilyesmik :S az legális? lehet hogy belekeveredett valamibe?

2015. ápr. 10. 20:24
 37/44 anonim ***** válasza:

Lehet tőzsdézik, az megmagyarázná a grafikonokat is, miért ne lehetnének legális befektetései?

Na de ez a kupleráj tényleg kiábrándító.

2015. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Ez beteges dobd
2015. ápr. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 vorarlberna ***** válasza:

Összeszedett egy kis pénzt, majd betette ide oda, tőzsdén, van pár jó cucca amiben megjelenik mások előtt, valószínűleg nem csak a sajátpénzét mozgatja már.

Ez nem kis időt és odafigyelést igényel.

2015. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Képzeld csak el, milyen jó lehet ott a szex! XD Hmm, ugye te is beindultál, s megmozgatta a fantáziád? :D
2015. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!