Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác aki nagyon...

Van egy srác aki nagyon tetszik, de nem tudom ezek után mit szóljak? L20

Figyelt kérdés

Kb 4 találkozás után tegnap először felmentem a lakására, mert meghívott. Annyit érdemes róla tudni, hogy kedves illemtudó, igényes megjelenésű, nagyon szimpatikus volt számomra. De amikor a lakását megláttam, leesett az állam. Az egész lakásban szana szét szétszedett elektronikai cuccok állnak, háztartási szemét zacskókban, penészes műanyag tányérok.. Már ez is ijesztő volt számomra, de koleszban láttam már durva dolgokat, de amit a szobájában láttam az túlmegy mindenen.. Ruhák, üres üdítős palackok, szemét, könyvek, itt is szétszedett elektronikai cuccok össze vissza mindenhol. Nyitott ablak mellett erős bűzlő halszag, szarszag és kanszag keveréke.. több tucat levél gyógyszer mindenfelé üresen.. nem tudom mit gondoljak ezek után róla.. normális, ha tegnap óta undorodom tőle? :\

csináltam képeket is a szobájáról, mivel ilyet még tényleg soha életemben nem láttam, de félek ezzel személyiségi jogokat sértenék ha feltenném

hogy élhet egy ápoltnak tűnő férfi ilyen környezetben?



2015. ápr. 10. 18:09
1 2 3 4 5
 1/44 To7ka ***** válasza:
100%
Ami szerintem durvább, hogy nem jutott eszébe (nem tisztelt meg azzal), hogy rendet rak mikor felhív magához... Elég kellemetlen, teljesen jogos ha ez alapján ráhagyod, nagyon rémesen hangzik!:DD
2015. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Asszony kell neki!
2015. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Egyedül élő férfiak nagy hányadára jellemző ez a trehányság.

Privátban mutatsz képeket, kíváncsi vagyok mennyivel rosszabb az én szobám helyzeténél... :D

2015. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Nem ez a kérdés hanem az,hogy miért hívott fel téged?
2015. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy a csávó így akart szakítani?
2015. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

hirtelen jött az ötlet, hogy felmegyünk hozzá

ettől még lehet normális? vagy valami nagyon nagy gáz van vele?

nem sértek személyiségi jogot, ha kiteszek képet?

van oylan kép, amin csak a szoba sarka van lefényképezve, azon végülis nincs semmi személyes, semmi olyan nem ismerhető fel, ami hozzá köthető, a többit nem merem, mert ott látszanak személyes tárgyak is..

2015. ápr. 10. 18:14
 7/44 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt olyan vészes mint ahogy lefested, küld el a képeket privátban és megmondom hogy mennyire durva.


Sok lány szereti túldramatizálni a rendetlenséget.


én nem vagyok ilyen, de muti meg.

19/L

2015. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
ha nincs rajta ő, és nem ismerhető fel akkor nem sértesz semmilyen személyiség jogot.
2015. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
ok töltök fel képet
2015. ápr. 10. 18:16
 10/44 anonim ***** válasza:
Muta a képeket naaaaa légyszi. :)
2015. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!