Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan fogadjam el a sorsomat,...

Hogyan fogadjam el a sorsomat, hogy sosem lesz olyan pasim, amilyenre vágyok?

Figyelt kérdés

Egy szürke egér lánynak tart mindenki, igazából tényleg nincs bennem semmi érdekes, unalmas az életem, a mellem is kicsi, az arcom se szép, így csak olyan férfiak próbálkoznak nálam, akik nem jönnek be.


Pedig nincsenek nagy elvárásaim, nem egy fullos pasira vágyok, csak annyi kell, hogy legyen egy kicsit helyes, egy kicsit izmos (elvégre csak férfi már), legyen okos, vicces és szeressen, fogadjon el úgy, ahogy vagyok. Olyan nagy elvárás ez? Miért baj, hogy nem szeretnék egy csúnya, férfiatlan, otthon gubbasztó sráccal járni?



#csúnya #helyes #szürkeegérlány
2015. jan. 29. 13:35
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Chris Hemsworth nem is annyira izmos, de ilyen már teljesen jó lenne, ő helyes. :*
2015. jan. 29. 14:19
 22/31 anonim ***** válasza:
Itt viszont már látszik, hogy pasi vagy és csak trollkodsz! :)
2015. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet, és eldöntöm mennyire vagy szürke egér.


Üdv:

Egy átlagos pasi. :)

2015. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
41%

Attól,hogy az arcodat csúnyának tartod,még a tested többi reszevel kezdhetsz valamit.


Kezdj el tornázni, kondizni,futni,hogy szép alakod legyen,kerek fenékkel.


Vágass egy jó frizurat.

Öltözz csinosan előnyösen.


És màris nem az arcod lesz a leglényegesebb.

Az összkép a fontos.


Ja és igen, ha te nem teszel semmit magadért, a pasiktól se várd el hogy legyen izmos meg helyes.


Neked is lehet szép tested nem? Amíg nincs az,te se várd el,vagy az elvárásaidnak megfelelő szintre hozd fel magad.


20L

2015. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Költőnő? ***** válasza:
78%
köszönjük eme troll kérdést mely tovább mélyíti az egyébként sem túl jó sztereotípiákat
2015. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Chris Hemsworth nem is annyira izmos, de ilyen már teljesen jó lenne, ő helyes. :*


Na kibújt a szög a zsákból. Nem tudsz, nem akarsz magadon változtatni, de olyan pasid legyen, mint az álom.


Tudod a világ nem így megy. Én is megérdemlem a nagy családi házat kertésszel, 3 autóval, és az évente 2x 2 hét nyaralást más kontinensen.

Mert igénylem, és mert ilyen háttérrel nyugodtabb, kényelmesebb életet élhetnék. Ja hogy ezt el is kell érni, és azért tenni kéne. Hát! Aki nem tesz, az ne várjon semmit.

Írtam már. Szürke egér vagy? Változtass. Szerinted csúnyácska a fejed? Képzeld, mi pasik még jobban fogékonyak vagyunk a külsőre, mint ti lányok. Tehát eleve buktad. Ha mással nem tudod elérni, hogy felfigyeljenek rád akkor vagy békélj meg önmagaddal és fogadd el ami jut, vagy VÁLTOZTASS!!!!

Egy jó haj, egy szép láb, jó ruha, emeld ki azt ami szép, ami szexi, ami vonzó benned, sőt tégy rá egy lapáttal, legyen hozzá egy barátságos, jó fej, természeted és máris nem leszel olyan szürke és csúnyácska.

Van egy ismerősöm. Jó a lába, jó az alakja, még az arca is szép volna, de akkora az orra, hogy beállhatnék alá esőben. Mégis mindenki olvadozik tőle körüllengik és mindenki fel karja szedni. Mert ha nem lenne egy kialakult nőies stílusa, jó alakja, akkor egy nagy orrú bányarém lenne. De nem az.

A lehetőség adott. Tupírozd fel magadat.

Lefogadom még vékony sem vagy.

s mindezt úgy mondom, hogy szakállas, régebben hosszú hajú, és kövér fickó vagyok aki ránézésre, nem válogathat kedve szerint a modell alkatú, fitness cicák közt. Pedig olyan csajom is volt pár, és ezen a szövegem, a természetem a stílusom a hozzáállásom segített. A kövér, rocker kocka hirtelen egy kívánatos, jó fej, nagy dumás, m,egértő humoros mackó lett aki már szexuálisn is izgalmassá válik. Nem gázoltam térdig a csajokban, és minden egyes hódításért meg kellett küzdjek, pont emiatt, de egy ponton túl akármit tettem a külsőm nem változott annyit és úgy ahogy szerettem volna. Akkor én változtam. És máris nem egy magányos elárvult, mások boldogságára irigykedő valaki lettem.


Tehát még egyszer mondom. Változtass! Vagy vegyél egy macskát. :P

2015. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálad mit jelent az, hogy legyen okos? Mármint mihez képest legyen az? Valamint mi bajod van azzal, ha valaki szereti otthon tölteni a szabadidejét?

Amúgy meg ha a férfiak próbálkoznak nálad nem hiszem el, hogy annyira csúnyácska lennél. Küldenél magadról egy képet? Kíváncsi vagyok rád. 25F

2015. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Úgy tudod elfogadni, hogy beletörődsz. Ennyi. Nekem olyan külsőm van, hogy soha egyetlen egy lánynak sem fogok kelleni. Na és? Azért amit tudok megteszek az ügy érdekében, de valószínű egyedül élem le az egész életem, csak mert rosszak a génjeim.
2015. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ezért sem volt még barátnőm..... Minden lánynak magasak az elvársásai tisztelet a kivételnek ha egyáltalán léteznek... 18/F
2015. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Ez rohadtul nem fugg attol h milyen gyereketek lesz a lenyeg hogy van nektek am igy nem csoda hogy nem kellesz a kutyanak se
2015. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!