Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Fogadjam el...

Mit csináljak? Fogadjam el vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú akibe beleszerettem és sokszor gondolok rá. Viszont valamelyik nap megtudtam, hogy cigizik. És én egyenesen utálom a cigit. Ez nagyon elszomoírított vele kapcsolatban. Még nem nagyon beszéltünk csak interneten, de holnap után megyünk gólyatáborba (osztálytársam lesz). Én soha életemben nem fogok cigizni nem, hogy 14 évesen. És emiatt most nem tudom..Segítsetek:/!!!

2014. aug. 26. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Szoktasd le! Ha beléd szeret, akkor a kedvedért le fogja tenni.
2014. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mit csináljak, hogy belém szeressen?*-*
2014. aug. 26. 10:24
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ahhoz meg hagyd, hogy cigizzen.
2014. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző ezt jól megmondtad:DDD amúgy nem tudsz semmit se tenni, vagy az esete vagy,vagy nem. Sajnos elég kiszámíthatatlan:(
2014. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sok mindenki szerint szép vagyok...és most mondhatjátok, hogy ego megvan meg szerény vagyok...de szokták mondani meg ilyenek..Jó tudom, hogy ízlések és pofonok..De nem vagyok flegma sem és jól is tanulok..
2014. aug. 26. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó hát én elhiszem,biztos így van:) sok sikert!Am Gt-ben jól lehet ismerkedni én is bepasiztam:3
2014. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azmi?:oo én még nem halottam róla:S
2014. aug. 26. 21:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Gt--> golyatabor rövidítése;))
2014. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

egyszeru mint az egyszer egy ... dobd oda magadat picinyeeeem :D kend neki a levest :D erre biztos be gerjedne ------> https://www.youtube.com/watch?v=Yc680GALf4s



csak egy tipp, altalaba a fiuk a te korodba, kicsit felenkebbek. valamit akkarsz tole, ne csak nezd v valami, tudassad vele h igen is te komolyan gondolod nem csak hulyeskedsz, enyiiiiiii !!!!

2014. aug. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!